rötuş boyası önerin bana lütfen!

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: rötuş boyası önerin bana lütfen!

valla çok makbule geçer hakketen forum meleğisin oğuz bey :D adresi pm den yazdım

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
valla çok makbule geçer hakketen forum meleğisin oğuz bey :D adresi pm den yazdım
Serviste ufak bir işim var, sizinkini de aradan çıkartıveririm, ne demek :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani Oğuz, hani hepimiz üç beş ciladır, fırçayla yıkanır yıkanmaz biliyoruz ama sen gerçekten çok önemli bir boşluğumuzu dolduruyorsun. Bazen değişiklik arıyor meraklanıp bakıyorum bu nasıldır şu neymiş diye. Amanın bir ton değişik malzeme ne nasıldır içinden çıkılmıyor. İşte o an diyorum kendi kendime Oğuz a sorarım, yüzümde gülümseme oluşuyor. Gerçekten iyiki seni tanımışım, emeğine yüreğine sağlık dostum.  bravoo  general_Applause

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Yani Oğuz, hani hepimiz üç beş ciladır, fırçayla yıkanır yıkanmaz biliyoruz ama sen gerçekten çok önemli bir boşluğumuzu dolduruyorsun. Bazen değişiklik arıyor meraklanıp bakıyorum bu nasıldır şu neymiş diye. Amanın bir ton değişik malzeme ne nasıldır içinden çıkılmıyor. İşte o an diyorum kendi kendime Oğuz a sorarım, yüzümde gülümseme oluşuyor. Gerçekten iyiki seni tanımışım, emeğine yüreğine sağlık dostum.  bravoo  general_Applause
bu foruma üye olduğum ve sizin gibi insanları tanıdığım için ben de çok memnunum oğuz bey tekrar teşekkürler sizin gibi arkadaşlar oldukça bizim sırtımız yere gelmez  special_Yeah

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Eyvallah dostum teşekkür ederim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum naçizane, araştırıyoruz öğreniyoruz hep beraber greatt 

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rötuş boyamız ne yazıkki inanılmaz derecede dayanıksız.

Plakanın kenar tarafında bir açılmaya 2 kere boya sürdürdüm gene de mum gibi eriyip gitti!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Eyvallah dostum teşekkür ederim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum naçizane, araştırıyoruz öğreniyoruz hep beraber greatt 

Tavazuya gerek yok dostum. Doğruya doğru. Hakkının hakkı Hakkıya...  greatt

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Rötuş boyamız ne yazıkki inanılmaz derecede dayanıksız.

Plakanın kenar tarafında bir açılmaya 2 kere boya sürdürdüm gene de mum gibi eriyip gitti!

Tampona mı?