Rover 25

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlarada hak verin nesilleri tükeniyor şunun şurasında kaç rover kaldı :) haliyle biraz hassaslar arabaları alıcak kişilerin böyle arabayı araba değilde sevgiyle araba sevdasıyla almasını istiyorlar yani böytle alıp satmalık değilde ömürlük kullanıcı istiyorlar..
mesela bizdede varya arkadaş hayali olan vectra b 2.5 i almış hayalimdeki aracı aldım diyor yada savaş abi hayali olan gençlik arabasını aldıya ford restore etti o misal..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse bu rovercıları kapatalım cevap hakkı doğmasın

sadece 1 ay kullnacakasanız araç almayın bence 1 ay kullanacağınız zaman araç kşralayın bence sadece kasko ve sigorta parasına aracı kiralarsınızz artı bakım maliyetlerini saymıyorum bilee

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen sadece yıllık vergisi kaskosu sigortası 2 yılda bir muayene ücreti artı 1 yıl yatsada yılda ortalama bir iki kez bakım ister yağıdır suyudur bunları toplasan bunların çeyrek fiyatına bir aylığına her tür arabayı kiralarsınız..

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19 yaşımdan beri 21 yıldır sürekli kendi aracım oldu, hiç arabasız kalmamıştım. Ama bu günki şartlar arabasız olmamı gerektiriyor. Alacağım aracı zaten geçici olarak düşünmüştüm ben iki yıl sonra emekli olacağım o zaman sıfır iyi bir araç alıp keyfime bakarım.Ancak siz de anlarsınız ki arabasız olmak çok zor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız o zaman bence ne olursa olsun hani bir arabaya gönül vermişliğiniz yoksa bence elinizden geldiğince modelli araba alınki satmasıda o kadar kolay olur yani 2000 model ve üstüne kaçmaya bakın benim nacizane fikrim..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rover Forumu nedir öyle ya, sırf tartışmak için üye olacaktım ama değmez bile :)

Rover hakkında pek bi bilgim yok ama Vectra A,Astra F temizi pişman etmeyecek araçlar.

Bütçe ne kadar ?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar roverın sıradan sedanlarına biniyor dilleri bir karış :D
gören de 220 turbo coupe,218wwc coupe,216 coupe yada 820 ti sport gibi roverin eski ama güzel makinalarına biniyorlar sanacak bu arada rovwer 820 ti sport tavsiye ederim
linkteki makina cok güzel bence ve omega hariç hiçbir opel güvenlik,konfor ve süratte yanına yaklaşamaz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rover-820ti-spor-paketli-takas-30903954/detay

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar roverın sıradan sedanlarına biniyor dilleri bir karış :D
gören de 220 turbo coupe,218wwc coupe,216 coupe yada 820 ti sport gibi roverin eski ama güzel makinalarına biniyorlar sanacak bu arada rovwer 820 ti sport tavsiye ederim
linkteki makina cok güzel bence ve omega hariç hiçbir opel güvenlik,konfor ve süratte yanına yaklaşamaz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rover-820ti-spor-paketli-takas-30903954/detay

rover 75 de çok sıkı araçdır bmw yapısıdır zaten motoru içi dışı işçiliği donanımlıdırda görüntüsüde çok güzeldir.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rover 75 de çok sıkı araçdır bmw yapısıdır zaten motoru içi dışı işçiliği donanımlıdırda görüntüsüde çok güzeldir.
biliyorum o daha lüx ve konforlu ve üst segment bir araç biraz da pahalı sanırım ben 5 yıllık bir süre için bu aracın daha uygun olacagı kanaatındeyım en azından satarken fazla zarar ettirmez diye düşünüyorum ve l,nkteki arac da cok diri duruyor

clubber220

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İLK aRACIM ROVER 220 COUPE TURBOYDU.Şimdi ise gene bir rover almak nasip oldu ve rover 200 sahibiyim.Araçtan gayet memnunum.Öncelikle şunu belirtiyim pasrça sıkıntısı falan yok özellikle 200 ve 400 serilerindeki 25 45 te hemen hemen aynı.Parça bulunmuyormuş falan filan hikaye.Örneğin geçen aracın silgi kolunu kırdım ve sanayiye gittim sordum.Kime sordusam hepsi buldu.Bu arada başka markanın silgi kolunu soriyim dedim ve 99 honda civic kolunu sordum ben silgi koluna 130 verdim honda civic koluna ise 145 lira fiyat verdiler.
peugeot 206 gtı almıstım mayıs ayında valla butun hevesim kursagımda kaldı inanki sorun üzerine sorun ve parçada pahalı.14 E almıştım acill satmam gerekti ve 12 ye anca satabildim.şimdi roverı10.000 liraya aldım ve tertemiz sorunsuz kullanıyorum.Eminimki acil satıyım desem bir haftada 9.500 e satarım.