ruhsata cam ve koltuk işlenmesi hakk.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafiğe gidip soramadım bır turlu belkı yakın zamanda yaptıran vardır aramızda...corsa 2004 yada 2005 van alıp koltuk cam işletmeyi dusunuyorum..olurmu olursa ne kadara mal olur ve hususiye donermi boylece araç?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu uygulama artık yapılmıyor diye biliyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence de geç kaldın.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette bi ilanda adam satacağı araçla ilgili 5 yaşından büyük araçların koltuklarının işletilebileceğini yazmış doğruluk derecesi nedir bilmiyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
internette bi ilanda adam satacağı araçla ilgili 5 yaşından büyük araçların koltuklarının işletilebileceğini yazmış doğruluk derecesi nedir bilmiyorum...

Gereken vergi farklarını ödemek şartıyla olabilir.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi 5 yılı gecenlerın ötv den muaf oldugunu duymuştum ılanların bazılarında da gördum bu acıklamayı..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi 5 yılı gecenlerın ötv den muaf oldugunu duymuştum ılanların bazılarında da gördum bu acıklamayı..

Günümüzde insanlar mal satabilmek için binbir türlü yalan söyleyebiliyorlar. Konuyu yetkili mercilerden teyit etmeden kimseye inanma.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vergi dairesine gitmistim sattigim aracim temizi almak icin.. Ve sordum 5yasin ustundeki tum araclar yapilabilir dedi.. Sadece proje ve trafik 600-700 lira kadar ucret istiyomus ruhsat degisikligi vize falan diye..ama arac hala van vergisi odemek zorunda hususi olsa bile otomobil sinifina dahil edilmiyormus.. Ben en kisa zamanda yapicam tavsiye ederim

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 sonuna kadar hususi olabilirdi ki birçok Corsa C 1.7 DTi hususi görebilirsiniz.
Sonradan hususi olayı kalktı.

2004 ten sonra işletirseniz çift sıra koltuklu camlı van olarak geçiyormuş. Vergi yine aynı.

Fakat TSE artık projeleri geçirmiyormuş. Benim duyumum bu.