S-Dizayn Krom Cam Çıtası

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Arkadaşlar hayrını görün :D Yetişemeyen arkadaşlar hiiiç üzülmesin. Satıcı sürekli indirim yapacağını söyledi. Diğer ürünlerde de indirim yapacak. Dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar hayrını görün :D Yetişemeyen arkadaşlar hiiiç üzülmesin. Satıcı sürekli indirim yapacağını söyledi. Diğer ürünlerde de indirim yapacak. Dikkatle incelemenizi tavsiye ederim.
Bekara karı boşamak kolay derlerya seninkide o hesap kardeşim aldın tabi ürünü kafa rahat :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Ya kredi kartı alışkanlığı edinmedim maaş aldığım ziraat zorla kart verdi oda bir halta yaramıyor böyle istediğim yerlerde

Aldın tabi altınları çil çil, para kalmadı :D o ara Mücahit'e yemek ısmarlayayım da diyebilirdin ama hiç bir şey için geç değildir kardeşim :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aldın tabi altınları çil çil, para kalmadı :D o ara Mücahit'e yemek ısmarlayayım da diyebilirdin ama hiç bir şey için geç değildir kardeşim :D
Yav yemek işi kolay şu dönemi bi atlatayım 1200 arabanın kredisine ödüyom geriye kalanda altına yakıta gitti bu ay :D

Doğan abi sen mi yetiştirdin bu arkadaşları forumda bir yemek muhabbetidir sürüyor :)
şaka bir yana elim kolum bağlı :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Yav yemek işi kolay şu dönemi bi atlatayım 1200 arabanın kredisine ödüyom geriye kalanda altına yakıta gitti bu ay :D

Doğan abi sen mi yetiştirdin bu arkadaşları forumda bir yemek muhabbetidir sürüyor :)
şaka bir yana elim kolum bağlı :)

Yok yahu, ben yetiştirmiş olsam şimdiye kadar seni yemiş olurlardı. Ama örnek alınmış olabilir iştahım ona birşey diyemem. (:)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yok yahu, ben yetiştirmiş olsam şimdiye kadar seni yemiş olurlardı. Ama örnek alınmış olabilir iştahım ona birşey diyemem. (:)
estağfirullah tabi bizimkisi işin espirisi abi yanlış anlama sakın :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
estağfirullah tabi bizimkisi işin espirisi abi yanlış anlama sakın :)

Çok yanlış anladım, derhal şıngır mıngır kırılan bu kalbim için bir mangal yapılmalı. Yoksa çok kırık kalbim böyle mahzun mahzun durur. (:)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Çok yanlış anladım, derhal şıngır mıngır kırılan bu kalbim için bir mangal yapılmalı. Yoksa çok kırık kalbim böyle mahzun mahzun durur. (:)
Murat mücahit mustafa abi birde sen olsaydın 10 numara bir mangal ekibi olurdu burdada abi :) Bizim murat ve mücahit otoparkta araç söktürüyorlar bana sadece :D Mangal sözü geçti bi ara ama hiiiiç lafta :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Murat mücahit mustafa abi birde sen olsaydın 10 numara bir mangal ekibi olurdu burdada abi :) Bizim murat ve mücahit otoparkta araç söktürüyorlar bana sadece :D Mangal sözü geçti bi ara ama hiiiiç lafta :D

Aaaaaaaaaaaaaaaaa. Lafta kalan bir mangal kadar acıklı birşey olamaz bu dünyada. Derhal eyleme geçilmeli. (:)