S-Dizayn Krom Cam Çıtası

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

İlker16 link' Alıntı:
Aracı aldığım arkadaş komple değiştirecektim kelebek camların fitilleri yoktu ,sadece altlara taktırdım demişti,

artık söktüm aslında sök tak cok basit ama önleri yamulttum attım gitti
ilker bey bu çıkartığınız çıtalar orjinal keşke söktürmeseydiniz. Söktüğünüz çıtalar eğer değerlendirmeyecekseniz ve kullanılacak halde ise ben bunları sizden alabilirdim.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
ilker bey bu çıkartığınız çıtalar orjinal keşke söktürmeseydiniz. Söktüğünüz çıtalar eğer değerlendirmeyecekseniz ve kullanılacak halde ise ben bunları sizden alabilirdim.

sökerken sertçe asıldım yamuldu kıvırıp attım çöpe bilseydim düzgünce cıkarırdım ama nasıl kullanacaksınız bunlar fitillere gecmeli

birde kapı kollarını taktım ama kekomsu mu oldu acaba bilmiyorum biraz kullanayım olmadı onlarıda atarım ,sadece aldığım çıtalar kalır

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi siz böyle deyince pişman oldum söktüğüme ,ama artık yapacak bişey yok ,şu yağmur bi mola verse takacam yenileri

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İlker16 link' Alıntı:
sökerken sertçe asıldım yamuldu kıvırıp attım çöpe bilseydim düzgünce cıkarırdım ama nasıl kullanacaksınız bunlar fitillere gecmeli

birde kapı kollarını taktım ama kekomsu mu oldu acaba bilmiyorum biraz kullanayım olmadı onlarıda atarım ,sadece aldığım çıtalar kalır

Hocam bıktığınız anda forumdan paylaşın ben deneyebilirim kapı kollarını :)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam cıkarırsam ,gönderirim

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

XWpjdj.jpg

Buda benim 4 lü kromlar resimden net olmayabilir ama gayet parlak ve şık bi ürün sac gibi de degil kaliteli duruyor

Omsanin ürünleri gibi soluk değil baya baya parliyor çok begendim alışverişe devam tolga bey e slm saolsun kromlandik :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/XWpjdj.jpg[/img]

Buda benim 4 lü kromlar resimden net olmayabilir ama gayet parlak ve şık bi ürün sac gibi de degil kaliteli duruyor

Omsanin ürünleri gibi soluk değil baya baya parliyor çok begendim alışverişe devam tolga bey e slm saolsun kromlandik :)

Hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlerde kullan :) cam çıtalarınla beraber takarız :) gerçi montajı çok kolay :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçekten eşikler harika hayırlı olsun benimki de gelmiş kargo teslimatta bakalım..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeşim. Güzel günlerde kullan :) cam çıtalarınla beraber takarız :) gerçi montajı çok kolay :)
Eyv kardeşim takarım eşikleri aslındada bu aralar yağışlıya hiç elimi atmıycam beraber satışa gelmezsek gideriz :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
gerçekten eşikler harika hayırlı olsun benimki de gelmiş kargo teslimatta bakalım..
Ürün çok kaliteli ben çok beğendim gerçekten helali hoş olsun verdiğim para her ikisinede