S-Dizayn Krom Cam Çıtası

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

mucahitduran link' Alıntı:
Oke kardeşim söyledim, açarlar sanırım birazdan. Bu arada çok fena yaralandım elimde 3 dikiş var şu an :(

Kardeşim Allah acil şifalar versin.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Aman geçmiş olsun. Allah şifa versin. Hayırdır :(

Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Aman geçmiş olsun. Allah şifa versin. Hayırdır :(
madmax50 link' Alıntı:
Kardeşim Allah acil şifalar versin.

sağolun... :)

Bu arada Tolga Bey sanal pazar ilanını koyacakmış birazdan, haberiniz olsun :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Sanalpazar eski ve yeni üyelere 10 TL veriyor cüzdanda böylece 40 liraya alabileceğiz  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.

Mücahit çok geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden saklasın. Aman ev kazalarına dikkat, inşallah kısa zamanda iyileşir ağrısız sızısız.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

GNSpower link' Alıntı:
Mücahit çok geçmiş olsun kardeşim, Allah beterinden saklasın. Aman ev kazalarına dikkat, inşallah kısa zamanda iyileşir ağrısız sızısız.

İnşAllah Doğan abim teşekkürler... Nazarlara geldik nulla nazar nulla hastalık nulla bela nulla a/s :))

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

GNSpower link' Alıntı:

Bu arada dün arkadaş yetişmeseydi kendim araba ile çıkmaya çalışacaktım. Ama araç A/S otomatik olmadığından cesaret edemedim. Bir an keşke otomatik alsaydım dedim içimden... :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Çok çok geçmiş olsun, avuç içi çok kanar. Tekrar geçmiş olsun.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Çok çok geçmiş olsun, avuç içi çok kanar. Tekrar geçmiş olsun.

Sağolun Hasan Hocam... Allah kimseye göstermesin böyle şeyler... :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada dün arkadaş yetişmeseydi kendim araba ile çıkmaya çalışacaktım. Ama araç A/S otomatik olmadığından cesaret edemedim. Bir an keşke otomatik alsaydım dedim içimden... :)

Ölümden dönmediğin sürece Active Select önermiyorum. ((:)