S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

adRe J link' Alıntı:
Sökerken herhangi bir iz kalıyormu kasım abi kalmıyorsa kendim el ile sökebileceksem herhangi bir araca ihtiyaç duymadan yaptırayım gitsin o zaman :)

Evet elle çok kolay sökülüyor,mustafanın ustası stopları söküp folyoyu içine katlıyormuş bi ona sor istersen memnun mu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben takip edemedim konuyu. sis çerçevesi satışa sunuldumu acaba? nasıl alırız fiyat nedir?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

firstemperor link' Alıntı:
ben takip edemedim konuyu. sis çerçevesi satışa sunuldumu acaba? nasıl alırız fiyat nedir?

Kardeş firma foruma özel 50 TL olarak ilan açtı ama ben dahil 2 kişi aldı, ilgi olmayınca s dizayn artık foruma özel fiyat vermeyeceğini bildirdi. Şimdi fiyat 64 TL, sanalpazar 10 lira veriyor yeni üyelere 54 liraya geliyor.

http://www.sanalpazar.com/Opel-Astra-J-2010-Uzeri-Sis-Fari-Cercevesi-hb__isp24025119

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk isteyenlerden biri benim ama takip edemedim konuyu. hatta 4 kapı eşiğide istiyordum. tabi onlarda haklı kişiye özel ilanı sürekli açık bırakamıyorlar. sanalpazar eski üye olduğum için 10tl indirimden faydalanamıyorum şuan.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk isteyenlerden biri benim ama takip edemedim konuyu. hatta 4 kapı eşiğide istiyordum. tabi onlarda haklı kişiye özel ilanı sürekli açık bırakamıyorlar. sanalpazar eski üye olduğum için 10tl indirimden faydalanamıyorum şuan.
Büyük ihtimalle yeni üyelere verdiği için yeni bir hesap açıp 10 dakkada 10 lira kazanç yaparsınız problem olacağını sanmam Eğer ki yeni üyelere veriyorsalar

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Evet elle çok kolay sökülüyor,mustafanın ustası stopları söküp folyoyu içine katlıyormuş bi ona sor istersen memnun mu
O zaman bu haber daha iyi oldu film işinide mustafa abi ile birlikte yapmayı planlıyorum zaten :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Kardeş firma foruma özel 50 TL olarak ilan açtı ama ben dahil 2 kişi aldı, ilgi olmayınca s dizayn artık foruma özel fiyat vermeyeceğini bildirdi. Şimdi fiyat 64 TL, sanalpazar 10 lira veriyor yeni üyelere 54 liraya geliyor.

http://www.sanalpazar.com/Opel-Astra-J-2010-Uzeri-Sis-Fari-Cercevesi-hb__isp24025119

adRe J link' Alıntı:
Büyük ihtimalle yeni üyelere verdiği için yeni bir hesap açıp 10 dakkada 10 lira kazanç yaparsınız problem olacağını sanmam Eğer ki yeni üyelere veriyorsalar

Evet hocam S-Dizayn ilan açmıştı, fakat forumdaki arkadaşlardan talep olmayınca ve bir 10 TL mevzusundan insanlar alım yapmadıkları için geri kapattılar :) Tolga Bey özel mesaj olarak, bir daha foruma özel bir fiyatlama yapmayacaklarını bildirdi. Yani artık S-Dizayn'dan bir indirim alamayacağız.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Evet hocam S-Dizayn ilan açmıştı, fakat forumdaki arkadaşlardan talep olmayınca ve bir 10 TL mevzusundan insanlar alım yapmadıkları için geri kapattılar :) Tolga Bey özel mesaj olarak, bir daha foruma özel bir fiyatlama yapmayacaklarını bildirdi. Yani artık S-Dizayn'dan bir indirim alamayacağız.
Ya bu çok ağır olmuş ama ben görmemiştim bile ilanı neyse artık önümüzdeki ay yine karttan normal fiyattan alıcağız çokda problem değil

Sen aldın mı kardeşim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Ya bu çok ağır olmuş ama ben görmemiştim bile ilanı neyse artık önümüzdeki ay yine karttan normal fiyattan alıcağız çokda problem değil

Sen aldın mı kardeşim

Kardeşim yeni konu açtım oradan takip edebilirsiniz. Sizin için neler neler yapıyoruz da farkedilmiyor :))

Aşağıdaki linkten konuya erişim sağlanabilir.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12076.0

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Isten geldikten sonra aracla soyle bi tur atayim dedim.

Eve  geldigimde sofor tarafindaki arka kapinin ustundeki citanin kosesinden yarisina kalktigini gordum. Yine yolcu tarafi arka kapinin ust citasida kalkmaya musait gorunuyor. Bastirip tekrar yapistirdim ve bantladim ikisinide. Eve gittim geldim bant falan dinlememis yine atmis kromlar.

Montaj sirasinda silikon kullanmadigima pisman oldum bu sebeple.

Simdi ben citalari isitip komple  soksem citalar bozulur mu? Silikon yapip tekrar yapistirmayi dusunuyorum.

Cok moralim bozuldu. Iade etmeyi bile dusunuyorum. Yarin Tolga Bey'i arayip durumu anlatacam.

Fikirlerinize ihtiyacim var.