S-Dizayn Krom Cam Çıtası

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Cam Çıtasını Ankara' da kaliteli ve ucuza nerede yaptırabilirim.

dali83 link' Alıntı:
Arkadaşlar malum bir kaç haftadır forumda yazıyorum. Aracım yeni edition yavaş yavaş bişeyler yapacağım. İlk işim öncelikle Krom cam cıtaları. Daha sonra lpg. Şimdilik krom çıtaları ankarada ucuza ve kaliteli olarak nerede yaptırabilirim. Servis 500 TL fiyat verdi bana fazla geldi sizce nasıl bu fiyat birde hangi marka daha kaliteli duruyor. Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
S dizayn en iyisi mucahit kardeşim e msj atip varsa numarasini alin s dizayn in ve fiyat isteyin bu forumdan geldiginizi belirterek

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

C.tesi serviste s-dizayn marka taktırdım. 413 lira ödedim. Omsa için 350 dediler ona karar kılmıştım ama usta takmaya başladığı anda vazgeçtim. Çok ince geldi. sonra s-dizaynı sipariş ettik. s-dizayn güzel oldu fakat arka kelebekten biri söküldü. yarın servise gidip tekrar yapıştırmalarını isteyeceğim. Isıtıpta taktıkları halde söküldüğüne göre bu çerçeveler benim çok canımı sıkacak gibi geliyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
C.tesi serviste s-dizayn marka taktırdım. 413 lira ödedim. Omsa için 350 dediler ona karar kılmıştım ama usta takmaya başladığı anda vazgeçtim. Çok ince geldi. sonra s-dizaynı sipariş ettik. s-dizayn güzel oldu fakat arka kelebekten biri söküldü. yarın servise gidip tekrar yapıştırmalarını isteyeceğim. Isıtıpta taktıkları halde söküldüğüne göre bu çerçeveler benim çok canımı sıkacak gibi geliyor.
Özel bir tutkal ile yapistiriyorlar arkakelebekler baş belası bunuda yapistirarak asiyorlar ancak

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:

İşini iyi yapamamış usta. Ben taktıralı 2 sene olacak nerdeyse herhangi bir çıkma vs söz konusu olmadı.

Şöyle bir öneride bulunabilirsiniz ustaya: Kendi yapışkan şeridini 5 er cm ara ile birer parmaklık parça kesmişti usta ve o kestiği birer parmaklık kısımlara silikon sıkmıştı. Silikonun da etkisiyle çok sağlam ısıta ısıta yapıştırmıştı benim aracıma.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

turbonet link' Alıntı:

Bende S-diazy aldım kendim montajını yaptım. 5-6 ay kadar oldu hala sorun yok. Maşallah. Arka kelebek camlarını biraz eğerek, bükerek oraya alıştırmak, oturtmak gerekilibilyor, yoksa tam oturmuyor ve zamanla düşüyor. Ben üzerindeki kendi bantlarını kullandım ekstra yapıştırıcı kullanmadım.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz gibi usta özenmemiş arkadaşlar. Ben başındayken ki tarafta hiçbir sıkıntı yok. Diğer tarafta başında değildim hem kelebek kısmı söküldü hemde bir kaç yerde açılmalar var. Rezillik başka birşey demiyorum.

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar s-dizayn çıtalar ne kadar/forum indirimi varsa bu indirimle beraber ne kadar? 1 ay önce Beşiktaş'taki Opel Gerçek'e sorduğumda malzeme+işçilik 400 tl olduğunu söylediler ama hangi marka taktıklarını sormamıştım o zaman bu kadar marka farkı olduğunu bilmiyordum. Kendim uygulayamam çünkü hafta içi de hafta sonu zamanım yok üstelik yapışkanı kaportaya falan damlatırım gerek yok şimdi heyecan aramaya :) Bluetooth maceram kursağımda kaldı bari şu çıtaları aradan çıkarayım diyorum, yardımcı olursanız/güncel bilgiler verirseniz sevinirim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biz 300 e almıştık bu indirimden servisleri çoğu 400-450 gibi bir rakam istiyor

Mucahitduran kardesimizde ve sallierim deniz kardesimizde numara vardi satıcının numarayi özel msj ile alip arayin

Indirimli fiyat verirse alirsiniz yok rakam bu derseler serviste S-Dizayn taktirin :)

Muzaffer1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

S. A arkadaşlar ben opel astra 2014 j kasa sedan aldım bagaj altı çıtası ve kapı eşiği aldım montajı hakkında yardımcı olursanız sevinirim saygılar

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muzaffer uslu link' Alıntı:
S. A arkadaşlar ben opel astra 2014 j kasa sedan aldım bagaj altı çıtası ve kapı eşiği aldım montajı hakkında yardımcı olursanız sevinirim saygılar

welllcommee  Muzaffer bey,yeni aracınız hayırlı olsun.Forum da önce kendinizi tanıtırsanız, bu konu da arkadaşlar size yardımcı olacaklardır.Forum'umuzdan umarım keyif alırsınız..