sade bi ön tamponun vakti geldi:)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.artık tamponlara girmenin vakti geldi diye düşündüm ve uzun süredir araştırıyorum.piyasada şık tasarımlı bi astra tamponu bulamadım.bi tek irmscher tamponu fena değil ama bence 1600tl'yi hak edecek bi tampon değil bana kalırsa.neyse şimdi opc'lerin tamponundan arıyorum.şişli'de bi yer 1000tl'ye yapıyor ancak yaptıkları tamponu gördüğüm kadarıyla tercih etmeyeceğim bi yer.

bi de sanırım forumda bir üye yaptırabiliyordu.fiyatı da harikaydı.eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimmiş o yaptırabilenn banada lazm yalnız yaptırılan tampon plastik mii..?
eğer fiberse istemyrm benn:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

fotoraf0091.jpg

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
plastik olarak isterseniz izmirde ayarlayabilirim.. fiyat tuzlu olur ama...

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut bey bana İrmscherin arka tampon ekini yaptırabilir misiniz bertone için ??

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar umut bey kardesim ben isterim plastik olarak olursa nasıl olsa servisteki fiyattan ucuza gelir. yoksa servise bi ton para vermek zorunda kalıcam. fiyatı söylerseniz cok sevinirim teşekkürler şimdiden:D:D:D:D

fotoraf0091.jpg

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası fiyatı sebebiyle fiber tercihim ancak akla yatacak bi fiyat olursa plastik de düşünebilirim:)ama mutlaka gerekli:D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut, plastik OPC ön tampon fiyatını paylaş da karar verelim fiber mi plastik mi diye :)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc 1800 lira servislerde normalde nekadar acaba ?

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.artık tamponlara girmenin vakti geldi diye düşündüm ve uzun süredir araştırıyorum.piyasada şık tasarımlı bi astra tamponu bulamadım.bi tek irmscher tamponu fena değil ama bence 1600tl'yi hak edecek bi tampon değil bana kalırsa.neyse şimdi opc'lerin tamponundan arıyorum.şişli'de bi yer 1000tl'ye yapıyor ancak yaptıkları tamponu gördüğüm kadarıyla tercih etmeyeceğim bi yer.

bi de sanırım forumda bir üye yaptırabiliyordu.fiyatı da harikaydı.eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...
kayışdağında yeditepe üni aşağısında bi garaj var. komple bodykit fiyatı sordum 2500tl ile 3000 tl arası değişio. kullandıkları malzemede çok kaliteli sağlam, plastiğe yakın bi malzemeydi. orda senin istediğin zevke göre kendileri çizim yapıp o şekilde de arabaya uyguluyo. ön tampon için bi konuş istersen. fikir olsun die söyleyeyim dedim