Sadece Performans

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla bir performans beklemiyorum bende zaten ama en azından golfe leona kafa tutmasını istemek doğrudur diye düşünüyorum. Şimdi ışıklarda yanımıza modifiyeli bir leon yanaştı ve gaz veriyor kapışcaksınız? İşe nerden başlıyoruz aracı nasıl kaldırıp nasıl devam ediyoruz??

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modifiyeli diyorsunuz... adam motorlada oynamış olmasın.. :D siz en iyisi çip taktırın.. başka çareniz yok.

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onun maliyeti ne kadar kaç bg güc elde ederiz bahadır abi?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet gazihan ile görüşürseniz daha sağlıklı bilgi verir sana bu konuda. forumda mehmet gazihan diye arattırırsan karşına çıkar ;)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4000 devirde kaldırın aracı:D 6000 de vites değitirin başka türlğ olmaz:)

skrijel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim türbe (aracın rengi zümrüt yeşil)98 astra gl hb 100 beygir 146binde ama maşşalah ışıklarda bağırta bağırta kalkıyo 100 metre patinaj çeke çeke gittiğimi hatırlıyorum belkide sen debriyaj ve gaz olayını iyi ayarlıyamıyorsun .boş yolda debriyaj ve gaz çalış

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla bir performans beklemiyorum bende zaten ama en azından golfe leona kafa tutmasını istemek doğrudur diye düşünüyorum. Şimdi ışıklarda yanımıza modifiyeli bir leon yanaştı ve gaz veriyor kapışcaksınız? İşe nerden başlıyoruz aracı nasıl kaldırıp nasıl devam ediyoruz??

1,6 bir araçla, hemde 1,6 motora göre ağır bi araçla neden drag yapma gereği duyuyorsun ki? bende fazla uğraşma.. aracındaki motor 4000 devirden sonra ölü bir motor..

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ekotec ler bole arkdsım bıraz hantal ama sana su tıyoyu vereyım debrıyaja stop etmıcek kadar cok az ver ve hıslerıne guven tam ısık yancagnda gaza yarm baz ve debrıyajdan cek yanı bu nu anlatmak sacma ama daha atak kalkar ecotek bole,sonra 1 ve 2 . vıteste 3500 e 3 un vıteste 4000 devre kadar yuklen 3 te aldın aldın yolu :) sonra devam...ancak bole seylere gerek yok arabayı araba olarak kullan brak gecen gecsın gıden gıtsın...cok gordum kafa tutup basıp gıden bı 10 dk sora vırajda pert olan ınıp yerdm ettgım..basmdan 2 olay gectı bole de ondan ..

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tesekkürler. Opelin rottweiler köpeği gibi görünen bu şekil bi arabasına bu kadar hantal motor koyması beni çok şaşırttı:D yapcak bisey yok o zaman:D