sağ ön tekerlekten gelen mengenede demir bükme sesi:S

emrahs82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb başlıkta da dediğim gibi arabadan demir bükme sesleri geldi fazla sürmedi yaklaşık 300-400metre ama öyle böyle değil; ses yeri göğü inletiyor. sonra kesildi servise bi türlü yolum düşmedi zaman olmadı ama merak da ettim var mıdır aranızda arabasından bu sese benzer bir ses gelen yardım eden olursa sevinirim, en azından aciliyeti var mıdır?:(

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Nasıl bir ses geliyor balata sesimi teker sürtmesimi nasıl bir ses geliyor yüksek hızda iken mi sesi daha detaylı anlatirsaniz yardımcı olmaya çalışırım

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soğuk havalarda rot başlarından geliyor Özellikle direksiyonu sağa sola döndürürken.
Öyle bişey olmasın !...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb başlıkta da dediğim gibi arabadan demir bükme sesleri geldi fazla sürmedi yaklaşık 300-400metre ama öyle böyle değil; ses yeri göğü inletiyor. sonra kesildi servise bi türlü yolum düşmedi zaman olmadı ama merak da ettim var mıdır aranızda arabasından bu sese benzer bir ses gelen yardım eden olursa sevinirim, en azından aciliyeti var mıdır?:(

2-3 sene önce banada oldu, yaz günü minik bir çakıl taşı imiş, çok çok yüksek bi ses oldu, telaşlandık ama sonuç hayli komikti, köyde benzinliğe gittim kanala çekip bakacağım orda tümsekten falan git-gel yaparken manevra sırasında düşmüş, zaten millet sesi dinliyodu tekere bakıp onlar farketti küçük bi çakıl taşı ve şekilde epey yuvarlaklaşmıştı muhtemelen sürtünmeden, diskte de pek bişey yoktu,,,

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim combodada oluyor ve suçlusu çakıl taşı. Disk ile disk muhafazası arasına giriyor.