Sağ Tarafta ses

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
֖ncelikle meraba kardeşlerim aslında birçoğunuz başka bir siteden tanıyorum sayın avukatakın abinin söylediği üzere bu güzel siteye aranıza katılmış bulunuyorum  ve bir sorunla karşınıza çıkıyorum

şimdi birçok astra j de oldugu gibi benımde aracta torpıdo altından su aldı :D barız degıl ama aldı daha sonra ust havalandırma kenarlarını sılıkonladılar  ondan sonrada cok yogun bır yagmur yagmadıgı ıcın suan su alıyormu bılmıyorum  ama kurumus gıbı duruyor

bu olaydan sonra sankı benım klıma fanından 1 . kademede hırltılı calısıyor gıbı 2 de de barız duyuluyor sag torpıdo tarafından barız fan sesı duyuluyor yanı boyle rahatsız edecek sekılde degıl ama sankı daha once yok gıbıydı acaba sızde de bu ses mevcutmu yada  bunun ıcerıye aldıgı sesle bır alakası var mı ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sağ Tarafta ses

kmorbulut link' Alıntı:
֖ncelikle meraba kardeşlerim aslında birçoğunuz başka bir siteden tanıyorum sayın avukatakın abinin söylediği üzere bu güzel siteye aranıza katılmış bulunuyorum  ve bir sorunla karşınıza çıkıyorum

şimdi birçok astra j de oldugu gibi benımde aracta torpıdo altından su aldı :D barız degıl ama aldı daha sonra ust havalandırma kenarlarını sılıkonladılar  ondan sonrada cok yogun bır yagmur yagmadıgı ıcın suan su alıyormu bılmıyorum  ama kurumus gıbı duruyor

bu olaydan sonra sankı benım klıma fanından 1 . kademede hırltılı calısıyor gıbı 2 de de barız duyuluyor sag torpıdo tarafından barız fan sesı duyuluyor yanı boyle rahatsız edecek sekılde degıl ama sankı daha once yok gıbıydı acaba sızde de bu ses mevcutmu yada  bunun ıcerıye aldıgı sesle bır alakası var mı ?
Abicim hoşgeldin. umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz.  dedğim gibi fandan gelen ses için yazılım atıyorlar. servisi ara plakanı ver kampanya varmı aracın için öğren. muhtemelen vardır. toplam 3 saatte benim tüm işlemler bitmişti.

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın abi yalnız bu benımkı motordan degıl klımayı acınca 1 ve 2 . kademelerde baslıyor ..klıma  kapatılınca gıdıyor senın bahsettıgın seste bu ses degılmı akın abı

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hımm. benim ki motordan geliyordu motorun fanından...  benim ses seninkinden farklı sanırım benmkinde klima ilgisi yoktu.  en iyisi servise göstermen. birde servisten etkilendiğin kampanyaları kontrol ettir.

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın abı belkı sımdı olmaz ama senden rıca etsem bıde dıger arkadaslardan olmadı ben yarın gıdıp bır bakacam zaten .. klıma acınca manuel olarak 1 ve 2 kademelerde torpıdo tarafından fan sesı duyuluyormu onlardada dıkkatlı dınleyınce oluyor bu

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamadır abicim yarın işe giderken dener sana  burdan bildiriim

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardesler klımasını denıyen oldumu acaba _???

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

kmorbulut link' Alıntı:
kardesler klımasını denıyen oldumu acaba _???

Sn. Kmorbulut,

Bu bahsettiğiniz ses ile ilgili ben de bugün aracımı dinledim ama bariz bir fan sesi ile karşılaşmadım.