Sağ Tarafta ses

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sağ Tarafta ses

aslında barız bır ses te degıl hanı boyle bılgısayar fanı tozlanırda calısırken ses yapar ya bende kıde o sekılde  dıger formda bır arkadasın daha basına gelmıs barız degıl ama dururken sesız bır ortamda torpıdo tarafından farkedılıyor ...sızdede buna benzer bırsey varsa  yada bırdaha dıkkat edersenız cok sevınırım abıler

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kmorbulut link' Alıntı:
aslında barız bır ses te degıl hanı boyle bılgısayar fanı tozlanırda calısırken ses yapar ya bende kıde o sekılde  dıger formda bır arkadasın daha basına gelmıs barız degıl ama dururken sesız bır ortamda torpıdo tarafından farkedılıyor ...sızdede buna benzer bırsey varsa  yada bırdaha dıkkat edersenız cok sevınırım abıler

O arkadaş ben olmayayım  dancee Benim klimanın çalışmasında da sanki bir ıslık sesi gibi, sanki .....neyse çok söylendim bu konuda, şimdilik servise gidinceye kadar bu sesle geçinmek zorundayım :)

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

klıma fan motoru bu sesı yapıyormus degısım ıcın onay verdıler ....

ıslık sesı genelde polen fılıtresınden kaynaklanıyomus eger sız farkında olmadan su aldıysa ve tıkadıysa orayı buda sebep olabılır

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kmorbulut link' Alıntı:
klıma fan motoru bu sesı yapıyormus degısım ıcın onay verdıler ....

ıslık sesı genelde polen fılıtresınden kaynaklanıyomus eger sız farkında olmadan su aldıysa ve tıkadıysa orayı buda sebep olabılır
hayırlı olsun kenan :) bak ikinci sorunun da halledildi :)

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın abi cok tessekur ederım :D gonul ısterkı hıc sorun olmasın ama :D  ınan arabayı cok begendıgım ıcın daba bıle acasım gelmıyor :D:D:D