Şahin'e BMW motoru takıp 240 yapınca yakalandı

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.hurriyet.com.tr/sahine-bmw-motoru-takip-240-yapinca-yakalandi-40046245

56a9d27c67b0a968c8d12397

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yurdum insanı işte, hem suç işlemiyorum diyor hem de trafikte tehlikeli hareketler yapıyorum diyor. Bu tip insanlara psikolojik destek şart :(.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bizim bir arkadaş vardı 124 aracının üzerinde tempra motoru vardı :D bu konu da olan arkadaş baya aşmış kendini :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla motorcuyu tebrik etmek lazım :D
frenleri falanda güçlendirip ruhsata işletseydi sıkıntı yaşamazdı :D :D
benimde hayalimde olan bir proje ama hafta sonları çıkıp otobanda iki gazlamak için düşünüyorum baya bir süre ilerde . 124 hacı murata 2.0 tempra cat motoru :)

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o hıza kaporta nasıl dayandı anlamadım
ben bile korsada 170 de kapılar zangırdıyor
bu adam harbi gerzekmiş araba tek parça nasıl kaldı
hala ona şaşıyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla motorcuyu tebrik etmek lazım :D
frenleri falanda güçlendirip ruhsata işletseydi sıkıntı yaşamazdı :D :D
benimde hayalimde olan bir proje ama hafta sonları çıkıp otobanda iki gazlamak için düşünüyorum baya bir süre ilerde . 124 hacı murata 2.0 tempra cat motoru :)

Fatih bildiğim kadarıyla bu aracın üzerindeki BMW motoru ruhsata işlenemiyor. Yeni yasaya göre motorların gücünü artırmanın bir sınırı var.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Torosa 1.8 t volkswagen motoru takan var bu ne ki hatta turbo daha büyük standlone beyin var :)

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakarya da uzun yıllar yaşadım orda o zamanlar taksi dolmuşlar vardı ve tofaş doğan şahin arabaların hepsinde dizel motorlar vardı kim neyi bulduysa onu uydurtuyordu arabasına çoğusu audi motoruydu arada büyük hacimlileride vardı öyleki arabanın önü o dizel motorun ağırlığından resmen yerde giderdi 1980 lerde Sakarya (adapazarı) sanayisi çok iyi ustalarla doluydu türkiyenin her yerinden araçlarını sakarya sanayiisine getirip burada motor yaptırırlardı özellikle büyük firmalar (otobüs kamyon) hendek isminde bir ilçesi vardı tırcılara avrupadan sipariş edilirdi her türlü parça bu ilçede mevcuttu komple motor dahil.Bende reanault 12 aracıma reno 18 şanzımanı taktırdıydım(5 vites) ...bmw motorunu gördüğümde şahin üzerinde hiç yadırgamadım o yıllar aklıma geldi ..)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakarya da uzun yıllar yaşadım orda o zamanlar taksi dolmuşlar vardı ve tofaş doğan şahin arabaların hepsinde dizel motorlar vardı kim neyi bulduysa onu uydurtuyordu arabasına çoğusu audi motoruydu arada büyük hacimlileride vardı öyleki arabanın önü o dizel motorun ağırlığından resmen yerde giderdi 1980 lerde Sakarya (adapazarı) sanayisi çok iyi ustalarla doluydu türkiyenin her yerinden araçlarını sakarya sanayiisine getirip burada motor yaptırırlardı özellikle büyük firmalar (otobüs kamyon) hendek isminde bir ilçesi vardı tırcılara avrupadan sipariş edilirdi her türlü parça bu ilçede mevcuttu komple motor dahil.Bende reanault 12 aracıma reno 18 şanzımanı taktırdıydım(5 vites) ...bmw motorunu gördüğümde şahin üzerinde hiç yadırgamadım o yıllar aklıma geldi ..)

Evet Murat Bey bende audi 80 dizel moturun kuş serisine tam uyup oturduğunu ve eskiden birçok kişinin bu şekilde dizele bindiğini duymuştum.