Sahip olduğumuz araç bakım ve temizlik ürünleri

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sahip olduğumuz araç bakım ve temizlik ürünleri

Bundan 1 ay öncesine kadar araç üzerindeki fabrikasyon mum kalıntılarını çıkarttırmak için aracımı komple gaz ile sildirip yıkattım.İnanın bana araç waxdan çıkmış gibi ışıl ışıl parlıyor.Bi araç için bu kadar alet erdevat beni kasar...Tabi sizlerin düşüncelerinize ve uygulamalarınıza saygım sonsuz.3 ayda bir güzelce gazlayıp guzelce yıkattın mi hiç bir problem çıkmıyor.Ne zift ne bocek ne sinek herşeyi söküp atıyor

Boya inceltme lafınada katılmıyorum.Burda bizim bi abimiz aracını 3 ayda bi gazlıyor ve aracı tam 4 yaşında hala ilk günki gib ışıl ışıl

emhasuya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Verniğe zararlı olmasın gaz?

Ayrıca gaz koruma yapıyor mu ki?

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Gaz koruma yapmıyor ancak boya üzerindeki tüm leke ve pislikleri çıkarıp boyaya parlak bir görünüm veriyor

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gaz araçtaki mumu,böceği, zifti, reçineyi  ufak boya sıçramalarını vs vs  tertemiz çıkarıyor.  tavsiye olunur

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
aa sayın avukat bey .. Bir Erkek bayana Arabanın Kapısını Açıyorsa ; Ya Araba Yenidir.. Ya da hatun yenidir

Harikaymış; ayrıca hatunlar genelde kapının nereye açıldığına pek bakmazlar!  tongue

Sağına soluna bakmadan yola çıkanları da çok ya neyse..

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana da bulaştı bu olay gercekten virüs gibi :D Şuan elime ulaşan ürünler bunlar gerci eksikler var wax vs. onlarıda tamamlıcam yavas yavas

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değerli Arkadaşlar,

Önerinize ihtiyacım var.Geçen hafta sonu Bakırköy Meguiarstan bir ürün aldım.Adı;QUIK İNTERIOR DETAİLER CLEANER..Oranın sahibi, torpido temizliği ve ön göğüs plastik kısım için çok iyi bir ürün olduğunu söyledi..Endişem şu; malzemeyi kullandıktan sonra, ön göğüs üzerinde vıcır vıcır ve yağlanmış gibi bir etki bırakması, ayrıca parıl parıl parlatmasını da İSTEMİYORUM..Doğal bir temizlik olsun ve bakım sağlasın ve de ultraviyole ışınlardan korusun aslanımı yeter..Satıcı bunları taahhüt etti gerçi ama yine de siz değerli opeldaşlarıma bir danışayım istedim..Bu pazarı buna ayırmak istiyorum, tabii siz önerirseniz, önermez iseniz iade edeceğim çünkü, henüz kullanmadım zaten..

Linki aşağıda;

http://www.meguiarsdirect.com/product_detail.asp?T1=MEG+G13616

Bu arada 7 Dolarlık ürünü, 25 TL.ya veriyorlar ya bize helal olsun diyorum başka bişey demiyorum baaltaaa

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Değerli Arkadaşlar,

Önerinize ihtiyacım var.Geçen hafta sonu Bakırköy Meguiarstan bir ürün aldım.Adı;QUIK İNTERIOR DETAİLER CLEANER..Oranın sahibi, torpido temizliği ve ön göğüs plastik kısım için çok iyi bir ürün olduğunu söyledi..Endişem şu; malzemeyi kullandıktan sonra, ön göğüs üzerinde vıcır vıcır ve yağlanmış gibi bir etki bırakması, ayrıca parıl parıl parlatmasını da İSTEMİYORUM..Doğal bir temizlik olsun ve bakım sağlasın ve de ultraviyole ışınlardan korusun aslanımı yeter..Satıcı bunları taahhüt etti gerçi ama yine de siz değerli opeldaşlarıma bir danışayım istedim..Bu pazarı buna ayırmak istiyorum, tabii siz önerirseniz, önermez iseniz iade edeceğim çünkü, henüz kullanmadım zaten..

Linki aşağıda;

Bu arada 7 Dolarlık ürünü, 25 TL.ya veriyorlar ya bize helal olsun diyorum başka bişey demiyorum baaltaaa

Açıklaması tam sizin istediğiniz gibi

And, unlike traditional protectants that leave an artificial greasy feeling, Quik Interior Detailer leaves your interior surfaces looking natural and revitalized.

Yani parıl parıl olmuyor yani yağlı bir görünüm vermiyor torpidoya ama temizliyor ve tozları alıp doğal ve temiz görünmesini sağlıyor. Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum benim quick detailer bitmek üzere

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alahan1963 link' Alıntı:
Değerli Arkadaşlar,

Linki aşağıda;

ben diğer bir kaç ürünle birlikte amazondan almıştım beğenmedim... çok aşırı parlak yapıyor yağlı gibi oluyor. bir kez kullandım, isteyene makul bir fiyata satabilirim :)

pardon yaw düzeltiyorum benim aldığım ürün o değilmiş.... şuymuş ;
http://www.amazon.com/Meguiars-G14512-Ultimate-Protectant-oz/dp/B003814PRM/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1311409573&sr=8-13
ben pek beğenmedim bunu

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaşar link' Alıntı:
Bana da bulaştı bu olay gercekten virüs gibi :D Şuan elime ulaşan ürünler bunlar gerci eksikler var wax vs. onlarıda tamamlıcam yavas yavas

aynı resmi ben de çekmiş ve paylaşmıştım :) sonradan eklemeler de oldu güncelleyip paylaşayım bari :)