Sahte Polisler (kontörcüler) iş başında dikkat...İlk kez tanık oldum...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memleketimde çok saf insan var be kardeşim
Bugün damı akan nigarı yaptırmak için sanayiye gittik babamla.ewin ordan para çekmeye üşendim.sanayinin girişinde ykb var ordan çekerim dedim.
gittim
bekliyom o anda arabayla bi adam ateş alır gibi geldi durdu.indi ben sırayı alayım mı dedi 15 dk dır polis telefonda dedi
tamam amca dedim.60-65 yaşlarında biri geçti atm nin başına.bi yandan telefonla konuşuyor.telefona tamam kartı sokuyorum diyo ama telaşlı kartı ters soktu düzeltti
şifreyi giriyorum dedi girdi.bende izliyorum.direkt kontör işlemleri tuşuna basıyordu.ben bastırmadım.adam beni itekliyor hala basmaya çalışıyor.dur amca dedim.baktı.
ver telefonu bana dedim aldım elimden.kimsiniz dedim.gaziantep emniyetten bilmem ne dedi.buyur meslektaşım bende izmit emniyeti polis memuru hasan dedim.sorun ne_?
arkadan telsiz sesleri falan.bu numaradan emniyet müdürüne küfür edildi araştırma için hesabına girilmesi lazım falan dedi.bende alla alla biz organize suçlarla mücadele ederken mağdurdan bir talebimiz olmuyor.sicilini ve bağlı bulunduğun büro yu söyler misin dedm.pat kapandı telefon.dedim amca bak bu dolandırıcı
hiç izlemiyo musun haberlerde dedim
adamın jeton düştü hay allah razı olsun falan dua ede ede bir kaldı

vay beee ne günlere kaldık.dikkatli olmak lazım.adam Allah ın sevgili kuluymuş yada verilmiş sadakası varmış.Müdahale etmesem vicdan azabı duyardım.

Son düzenleme:

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Saat Öncede Bana Pepsiden Gönderdiler ;) LAfı verdim On lar Bırakır Herhalde O lafın ÜZerine

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Saat Öncede Bana Pepsiden Gönderdiler ;) LAfı verdim On lar Bırakır Herhalde O lafın ÜZerine
Aynen Aynı Msj banada geldi. Yok ben kampanya ya katılmışım 20.000 tl kazanmışım vay anasını işe bak :) Ulan ben kampanya için ne zaman msj gönderdiğimi hatırlamıom hadi onu bırak ne zaman pepsi aldığımı bile hatırlamıom...:D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem iyi iş çıkarmışsın

TÜRK POLİS YAKALAR :)

özgürkaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi yapmışsın,bravo.banada geldi mesaj fena giydirdim,sahtekar dolu aman dikkat edelim,etrafımızıda uyaralım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Benim enişteyi böyle 4.5000TL sini yediler. hemde adam eski işbankası müdürü, yetişemedik.