Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi iyi sevindim...İnşallah sınavıda verirsin... ;)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Ali ile benim teyp'e el atalım dedikk..(CAR 300) Yahu adamlar ne sağlam yapmışlar çıkaramadık bir türlü... :) çıkarmak istememizin sebebi arkada 250 lik pionerler var ama yeteri kadar ses alamıyorum..Belki dedik girişleri ters bağlamışlardır....Sonra kolonlara baktık,orjinal kolonların kablolarını 250 liklere bağlamışlar...Yani sanırım teyp kolonları kaldırmıyor...Sizcede teybin kolonları kaldırmaması olasımı..?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Aşkın sorma...Bir defa Oğuzla görüştük ayaküstü...Ali ile her zaman görüşüyorduk,tatile gelmişti..Bulgaristanda okuyor...Hava muhalefeti biraz bizi yavaşlattı galiba :D Organizasyanuda hep devletten beklememek lazım dimi.. :D Siz ayarlayın biz gelelimm..Tatilde son haftam yalnız ...P.tesi iş başı....ayrıca şuan yatak döşek yatıyorum... :(

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi gemis olsun yaa dikkat et kendine bensiz de sakin sakin sakin bi bulusma yapmayin :)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :D Olur Ali bekliyoruz seni... :D Sensiz olmaz...
Yazdan önce baharda bir umut varmı gelmen için...?

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
buluşursanız bende ada da olursam bende gelebilirim ama durum nedir anlamış değilim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı ınsaallah gelecem haber verırım 1 gun ıcın bıle gelsem.Agah Bülent abi sizede cevap vereyim biz opelim netten sakaryalı olarak birbirimizi bulduk bir kacımız bulusup tanıstık.(Özellıkle Mutlu abı ve ben aynı mahallede oturdugumuz ıcın)bız bunu daha da genele yayıp daha cok Sakaryalı opelım net üyeleriyle bulusup tanışmak istiyoruz ortak belirlediğimiz zamanda.umarım açıklyıcı olmusumdur...