Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...iktiat okuorum,memleket elazığ ama 8 yıldır burdayım...şu buluşma olayı hoşuma gidecek heralde...dsi nin orda oturuorum...sanırım o müteahhit le bi bağlantım yok....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah Çağrı isim benzerliğiymiş ben varnada okudugum ıcın bensız bulusma yapmanızı ıstemıyorum:)ben nısanda kesın gelecem ya nısanda yada nısandan once bulusur bı mangal partısı yapmak guze olur gıbıme gelıyor tabı dıger arkadaslar ne der bu fıkre bılemem ılk mangal lafı Mutlu abımden cıktı devamı da gelsın:)

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..ne okuosun varna da ali? ayrıca nazire yapma fırsatı war elimde hazır...sen gel yaparıs bi poyrazlarda mangal parti...

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...ayna lazım.

hazır sakarya grubundayken bi sorayım...bana corsa c için top ayna lazım..sakaryada modifiye aksesuar nerden bulabilirim,sizin warmı bildiğiniz yer....?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hazır sakarya grubundayken bi sorayım...bana corsa c için top ayna lazım..sakaryada modifiye aksesuar nerden bulabilirim,sizin warmı bildiğiniz yer....?

Çağrı bu konuda sanırım Oğuz yardımcı olabilir sana (Sagopa_Gizmo)...Onda da Corsa C var ve top aynaları var.....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sana onerim istanbul aksaraydan yada istanbul bostancida ki aksesuarcilara bak eminim adapazarindakilerden daha uygundur.

cagri.akyuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..

istanbulla uğraşmak istemiorum..burda halletme taraftarıyım ama oğuz ustayla irtibata geçeyim,yardımcı olur umarım..

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa Ali seni beklersek biz burda ağaç olucaz eğer gönlün olur ise ben bir buluşmayı nisandan önce ayarlayayım. bu seferlik çayla idare ederiz sen gelince mangal yaparız.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heralde Ali için bir sorun olmaz Aşkın... :D Uzakta olduğu için kanı kaynıyor,özlüyor.. :D Bu hafta sonu olmazsa tanışırız birer çay içeriz yeri ve zamanı sen belirle...Gelmek isteyenlerde gelirler.. ben yine mail adresimi yazayımm... tazmania_542@hotmail.com