Sakin opel servislerine gitmeyin

caspe53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana katılıyorum darkmoon . insanın basireti bağlanıyor opel alacağım en son araba helede tiptronik kesinlikle almam.ama dedim ya insanın basireti bağlanıyor işte.yaptırıp binecez bakalım yapılırsa tabi.
servislede tatsızlık çıkmadan halledecez benim niyetim o yönde en azından ama herkesinde sabrı biyere kadar.bu hafta sonundan sora netlik kazanacak herşey zaten. bakalım görecez hep beraber.gelişmelerden haberdar ederim.

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
parayı odemeyin aracınızı teslim almayın ve de ervisten cıkarmayın...opel tr yi arayıp sorununuzu bildirin...ilgilenmezler se ki sıkar biraz avukat aracılıgı ile mahkemeye basvurun... eger servis kusurlu oldugunu kabul ederse geri adım atar atmaz ise faturasını keser iş emrini duzenler ve odenmeyen borc olarak icraya verir siz de bunları kabul edersiniz ve beklersiniz mahkeme surecınde bilirkişi heyeti aracı inceler yapılan müdshalelri kayıt altına alır sorunun devamı sonucunda da servisin kusurlu oldugu sonucuna varır... siz şimdiye kadar yapılan ve altına attıgınız imza bulunan her türlü servis evragını saklayınız

tehditkar olun sakın kibar davranmayın ama üslupta hata yaparak hatalı konuma da düşürmeyin kendinizi

servislerde ehil usta olmadıgı gibi bir düşünceye de kapılmayın usta vardır da uygulama sınırını aşamamaktadır bu acıdan bakın kimse kimsenin haram parası peşinde koşmaz diye düşünün...
:alkis::good: aracini nasil teslim ettiysen o şekilde al boşuna niye şanzuman alacaksin yasal yoldan ara hakkini geçmis olsun

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arkadaşa geçmiş olsun demekden başka bir çare yok insalar çok şunu yap bunu yap şunu yapma bunu yapma derlerde bekara koca boşamak kolaydır sonuçda yasalar ne imkan ve izinler veriyorsa o limitlerde yapılabilicek şeyler yapılır bunuda ancak gerçek avukatlık hizmeti veren bir kurum yada şahıs bilebilir bizim farkında olmadan vericeğimiz bazı tavsiyeler bile bilmeden yasadışı olabilir...

yasaların izni yaptırımı neyse legal ölçülerde onlar yapılabilir. ama işi servisle değil türkiye opel in distürübitörü kimse onla halledin bu servisler piyondur yukardan ne emir gelirse onu yaparlar yoksa servis izinleri ellerinden alınır bunuda istemezler...

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkaşım. Böyle servisler arabadan soğutur insanı..

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
ikinciside servis aldırdığı parçaların parasını benden talep ediyor ki bu para hemen hemen % 25 indirimle 4.500 tl. gibi yüksek bi bedel yapıyor ve aradan tam ikibuçuk ay geçti.

şimdi ben hakkımı tüketici mahkemelerinde aramayı düşünüyorum.

böyle bi sorununuz varsa sakın garantisi biten aracınızı servise sokmayınız... saygılarımla...

Arkadaşım ben olsam senin yerine kuruş para vermem 4500 tl ver arabanı çekici ile oradan geri çıkar olmaz boyle sacmA sey ya arabayı adam akıllı yaparlar yada para odemessin
Şikayetin içinde mutlaka servislerin bağlı oldugu bir kuruluş vardır GM gibi oaraya muracat et tuketici mahkemesi uzayabilir takdir senin
Geçmiş Olsun

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine Opel Yine Servis Yine REZALET...