Samsung Tab 3 Multimedya

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Elimde Samsung tab 3 vardı. Bunu arabada nasıl kullanırım diye araştırıyordum. Google markette bi süre Car Dock programı vardı hiç biri hoşuma gitmedi. İnternette araştırırken beta olarak sunulan DIGITAL CAR diye bir programa denk geldim. Bunu google marketten indirmek için program grubuna katılıp test kullanıcısı oluyorsunuz o zaman indirebiliyorsunuz. APK yedeğini aldım nolur nolmaz diye ayrıca.

Ben çok beğendim. Araba amblemi kendinden ekliyebiliyorsunuz. Ayarlarda tableti sürekli açık tutma seçeneği var.

Epey kullanışlı. Bluetooth aparatıyla eşleştirince hiç yoktan multimedya olmuş oldu.

Ayrıca buradaki video'ya göre ayar yaptım. Cihaz root'lu olduğu için sorun olmadı. Kontağı çevirdiğimde cihaz kapalıysa kendisi otomatik açılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QBKD068VIjE

Şimdi Google Marketten elektrik akımı kesilince belli bir saniye sonra cihazın kendi kendini kapatması için program bulup kurdum elektrik kesilince kendiliğinden 1 dk. içinde kapanıyor. Ayrıca başka bir program daha kurdum 1 dk. belemeden tıkladım mı kapanıyor.

https://plus.google.com/communities/100793315357992266353

893901742ca4effcef676ec38aea210f.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Samsung Tab 3 Multimedya

Ben de vpw tutacak aldım. Çakmaklığa takılıyor zaten aux kablom da vardı bu şekilde hallettim eksiğimi. Navigasyon kullanırken sürekli telefona bakmak ve de şarj etmek sorundu şimdi rahatım. Diğer tutacaklara göre daha kullanışlı tam elimin altında oluyor telefon

DokuzHarf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı Olsun Faydalı Bır ppaylasım olamus gorsel olarakda Fotolar beklıyoruz arac ıcındne. Bende gecen cd600 de navı yok oraya telefon koymaktansa aynı ebatta 1 tablet alıyım tam otursun ıstedımde 7inc ekrana cıtasız bır tablet zor bılunur tam oturması ıcın 6" - 5" felan olması gerekıyor sanırım boyut dustukcede coznurluk de aynı oranda azalıyor ama sızın goruntu hos duruyor.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emeğinize sağlık diğer arkadaşlar içinde yol gösterici olacaktır :)