şanzuman

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii ki otomatik. bir elin bir ayağın boşta :) konsantrasyonun çok daha fazla. Arkadaşlar kızmayın ama düz vites hamallıktan başka bir şey değil. otomatik viteste dur-kalk trafikte seyrederken yemek bile yersiniz :)

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada yaşayan trafik sorunu yaşamayan biri olarak kesinlikle manuel. sonu "nic" ile biten vitesleri test sürüşü yaptığımda hiç beğenmedim, belki audi multitronic olabilir o çok farklı bir sistem otom. olacaksa multitronic bence
link:
http://www.arabadergisi.com/teknoloji/audi-multitronic.htm

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide ben motor frenini çok seviyorum otomatikte çok sinir oluyorum bu duruma, birde kick downa tepkisi geçikmeli arabada tüm kontrol bende olmalı + yakıt sorunu da var.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik vitesi bilgili kullanırsan motor freni seni camdan çıkarır üstat...üstelik senin vites küçültmendende daha hızlıdır

bide ben motor frenini çok seviyorum otomatikte çok sinir oluyorum bu duruma, birde kick downa tepkisi geçikmeli arabada tüm kontrol bende olmalı + yakıt sorunu da var.

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben istanbulda yasayan biri olarak hala manuel vites derim...tadı baska bence..
ama otomatık tede ayrı bi keyif olduğunu soylemeden edemem...mesela yolda gidiyosun bi kolun hatunun omzunda rahat rahat.:) ama manuelde tam kolunu atıysun muhabbet on numara trafik bi sıkısıyo haydeee ugras sımdı vıtesle:) butun şevk kacıyo:D

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama otomatık tede ayrı bi keyif olduğunu soylemeden edemem...mesela yolda gidiyosun bi kolun hatunun omzunda rahat rahat.:) ama manuelde tam kolunu atıysun muhabbet on numara trafik bi sıkısıyo haydeee ugras sımdı vıtesle:) butun şevk kacıyo:D
keyfını bozma yaa devam et 5. vıteste bırsey olmaz:D bıraz yuksek gazla kalkıver:D

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ya, budur işte, 2 gündür kıvranıyorum, şu dediğini nasıl foruma yazsam diye :)

tebrik ve teşekkür ediyorum... anladın sen :)