Satılık Beyaz Ampul Seti [Far + Sis] (Philips)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar..

Araç değişikliği dolayısıyla -bir türlü forum üyesi yapamadığım arkadaşım- elinde fazlalık olan Philips (H7) ve Photon (H10)  marka beyaz ampulleri satmayı düşünüyor.

Aynı  ampullerden kendi aracımda da kullanıyorum (birlikte almıştık) ve oldukça memnunum, sonuçta Philips... (Bu arada Photon'da Philips'in ürünüdür ve her iki ürün arasında en küçük bir ton farkı yok)... Ampuller 4 ay kullanıldı ve kesinlikle sorunsuz, kutusunda teslim edilecektir...

Düşünen arkadaş olura benimle irtibata geçebilir ancak belirtmeliyim ki bu hafta çok yoğun olduğumuzdan ancak haftaya gönderebiliriz... Maliyeti 120 Tl olmuştu,  fiyat olarak 60 TL düşünüyor... (kargo alıcıya ait)

philips-diamond-h7_460_460.jpg

OA_816664.jpg

Aynı ampullerin benim aracımdaki görüntüsü:

img0977mj.png

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık Beyaz Ampul Seti [Far + Sis] (Philips)

hayırlı satışlar.bu farlarda gece görüşü ve yağmurlu havalardaki görüş kötğ diye duymuştum siz ne dersiniz?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet, hatta ben demiştim sanırım...

Karanlık ve yağışlı yollarda etkisi normal ampule göre, daha az sarı barındırdığı için düşük (ama hiç göstermiyor değil, sadece daha zayıf) fakat genellikle şehir içinde kullanım için özellikle dış görüntü açısından başarılı... Xenon gibi, dışarıdan fara bakıldığında gözü rahatsız etmiyor, çok berrak bir görüntüsü var..

Görüntü Farkı ise şu:

philipsif1.jpg

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görüntü olarak çok güzel acayip farklı bir araç oluyor.bu farları kullanmanın cezası var mı?xenonlarda ceza var ama bunda var mı bir türlü doğru cevabı öğrenemedim :(

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
görüntü olarak çok güzel acayip farklı bir araç oluyor.bu farları kullanmanın cezası var mı?xenonlarda ceza var ama bunda var mı bir türlü doğru cevabı öğrenemedim :(

KESİNLİKLE CEZASI YOK!!!

Çünkü bunlar yansıtma olarak aracınızın orijinal far çanağına göre üretilmiş standart halojen ampul, sadece dışı mavi bir tabaka ile kaplı ve bu da sarı yerine beyaz görünmesini sağlıyor... Asla göz almaz ve hiçbir şekilde, kesme-biçme işlemi gerektirmez...

Şuan aracınızın üzerindeki ampul patlasa yerine takacağınız ampul yapı olarak bununla BİRE BİR aynıdır, sadece bu beyaz görünüyor...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece sis farı ne kadardı sıfır olarak?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Sadece sis farı ne kadardı sıfır olarak?

40 TL

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gündüz farı için önerdiğiniz ürün doğrudur.. Kesinlikle arıza ışığı yakmıyor ama BEYAZ RENK İLE ALAKASI YOK... Kesinlikle almayın ben de vardı söktüm, şiddetle tavsiye etmem... sislerde aynı markanın sis farı ampulünü kullanıyorum o bembeyaz ama gündüz farının beyaz ile alakası yok

Turuncu tavsiye ederim çok şık görünüyor...

Ben bunu kullanıyorum ve çok memnumum: (Yukarıdaki fotoğrafta bu takılı değil yalnız)

http://www.hepsiburada.com/liste/carub-t20-tip-turuncu-sisman-park-ampulu-0403060/productDetails.aspx?productId=otmbrkbr0403060&categoryId=20024643&SKU=OTMBRKBR0403060&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotmbrkbr0403060%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dTuruncu%255cu0020T20%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch