Satılık Eibach 4 cm Yay

• Konuyu başlatan aktaş
  • Başlangıç tarihi

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık Eibach 4 cm Yay

hllb link' Alıntı:
benim forumda eibachla ilgili bir kaç yazım var eibach diye aratıp bakarsan bulursun muhtemelen. aktaşın arabada büyük ihtimal 115hp lik astra j yayı vardır. akşam üzeri sana ayrıntılı parça numaralarını yazarım  parça numarasının içinde 01 geçen türkiyede satılan zaten bu 115hp için 02 geçen 1.4t 1.6t ve 1.3d için ben bunu almanyadan aldım türkiyede şu an zaten yok.
Yani Aktaş yanlış yay almış.Zaten bu yanlış filtre,yay alanlara kurban olayım.Ahahahaha  :D :D :D Normalde almam diye düşündüğüm parçalar ucuza da olunca alasım geliyor.Bakalım artık...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Yani Aktaş yanlış yay almış.Zaten bu yanlış filtre,yay alanlara kurban olayım.Ahahahaha  :D :D :D Normalde almam diye düşündüğüm parçalar ucuza da olunca alasım geliyor.Bakalım artık...
yanlış almış demeyelim de piyasada satılan bu. zaten arka yaylar aynı sadece önler farklı.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

Cokta onemli deil yanlis olmasi 1,6 icinse eger benim motor agirligi daha fazla oldugu icin kafa biraz daha dusmustur :) birazdan bakip yaylarin kodunu yazarim bakariz ne yayi diye

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aktaş,dediğimi yanlış anlamamışsındır umarım.Halil Abi kutu içi filtreyi alırken 1,6 115 için olanı almıştı ve satmak istediğinde de ben almıştım.Aslında kutuiçi filtre falan bilmezken deneyerek ve faydasını da görünce pek memnun kaldım.Yay olayına gelince;ben hiç kullanmadım.Bu yay olayı da kutu içi filtreye benzer inşallah. :) Arabanın görüntüsü değişiyor ve güzel görünüyor yay takılınca.Ama ben altı sürttürür müyüm diye endişeleniyorum.Karter korumam var gerçi.Sizin hiç bu konuda şikayetiniz oldu mu?

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

sanalbiri link' Alıntı:
Aktaş,dediğimi yanlış anlamamışsındır umarım.Halil Abi kutu içi filtreyi alırken 1,6 115 için olanı almıştı ve satmak istediğinde de ben almıştım.Aslında kutuiçi filtre falan bilmezken deneyerek ve faydasını da görünce pek memnun kaldım.Yay olayına gelince;ben hiç kullanmadım.Bu yay olayı da kutu içi filtreye benzer inşallah. :) Arabanın görüntüsü değişiyor ve güzel görünüyor yay takılınca.Ama ben altı sürttürür müyüm diye endişeleniyorum.Karter korumam var gerçi.Sizin hiç bu konuda şikayetiniz oldu mu?

Karter koruma oldugu icin cokta sikinti olmuyor acikcasi sadece cok sert sette bir yada iki kere karter muhafazayi hafifce surtmusumdur o kadar yani

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel ürün güzel fiyat , biz gibi gidip 450 bayılmayın arkadaşlar :)

hayırlı satışlar Burak..

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

teşekkür ederim fiyatı özellikle uygun yazdım ihtiyacı olan alsın bende hiç uğraşmıyım evde saklamakla filan diye :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Evet işte onlar benim artık!  greatt
fiyat çok çok uygun yaylar senin araba için kaçırma osman.