Satılık sıfır 17' Astra J sport jant

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satılmıştır...

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Satılık sıfır 17' Astra J sport jant

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-opel-astra-yeni-kasa-orijinal-jant-17-inc-firat-otoda-124406001/detay/

sahibindende var ankadan istanbula gönderiyo adamlar ben 1500 e aldım ama pazarlıkla 1200 e verirler bilginize.. fiyat biraz pahalı

Bu ilandaki jantlar kullanılmış veya tamir olmuş olabilir,aynı zamanda jant göbeklerindeki logolar orjinal değil :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nuriozen link' Alıntı:
Bu ilandaki jantlar kullanılmış veya tamir olmuş olabilir,aynı zamanda jant göbeklerindeki logolar orjinal değil :)

bu açıdan bakılırsa sizin jantlarınızın kullanılmadığını da sadece siz biliyorsunuz :) Hayırlı satışlar, bayiideki araçtan kendim söksem hiç düşünmeden vereceğim bir fiyat... Yanlış anlamayın size karşı bir güvensizlik söz konusu değil, ben biraz şüpheciyim de ondan:)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
bu açıdan bakılırsa sizin jantlarınızın kullanılmadığını da sadece siz biliyorsunuz :) Hayırlı satışlar, bayiideki araçtan kendim söksem hiç düşünmeden vereceğim bir fiyat... Yanlış anlamayın size karşı bir güvensizlik söz konusu değil, ben biraz şüpheciyim de ondan:)

+1905

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Aynen öyle bu konuda haklısınız :) ama jantlar hiç kullanılmadı sıfır aracın üzerinden sökülüp yerine 18 opc jant taktık.Kısacası bayideki aracın üzerinden fabrikadan geldiği gibi söküldü :)

0zenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Satılmıştır..ilginize teşekkürler