satılk CORSA C 4lüCD chancer kast çalar ve radiyo

5ani5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
güzelmiş ama çok para bu tarz şieyler. hem sen neden satıyorsun öğrenebilir myiim?

ceysen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 2001 corsa c ye olur mu direksiyondan kumanda ve ekran açısından soruyorum

5ani5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelmiş ama çok para bu tarz şieyler. hem sen neden satıyorsun öğrenebilir myiim?
komple ekranlı dvdli dobledin aldım iyide para verdimm bunude elimden çıkarıcam servisde gercekten pahalı 1550 civarı ben 600 ytl civarı vermyi düşünüyourm.işine yarıcak biri varsa kullansın.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla bu tape corsa c-elegance modellerinde standart olan bir tape dir. Senin araba dti gözüküyor bu senin orjinal kendi tape n midir? Ayrıca bu tape mp3 çalmıyor ve bence verdiğin fiyata çok iyi tape ler alınabilir. Teklifim hala geçerlidir.

5ani5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla bu tape corsa c-elegance modellerinde standart olan bir tape dir. Senin araba dti gözüküyor bu senin orjinal kendi tape n midir? Ayrıca bu tape mp3 çalmıyor ve bence verdiğin fiyata çok iyi tape ler alınabilir. Teklifim hala geçerlidir.
bende araba çokk elegance de var dtı de ... ama sana teyip yokk...kaset çalar al sen abi bu teknoloji seni bozarr.. sadece 4 lü magazini 90 Euro buunnun.. hee opeli bana ögretiyosann yanlışş adama denk geldinn btün molellerini gözüm kapalı bilirimm:)

Son düzenleme:

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende senin tape ne kalmadım... ayrıca senin kaç araban olduğunu bilemem ..hiçte umurumda değil..opel in her modelini blmen seni yüce yapmış gurur duy kendinle...çatma lafı da komik geldi