Schumacher ferrari'de yeni işine başladı

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yedi kez dünya şampiyonu Michael Schumacher Ferrari'deki yeni görevine, F2007'nin Fiorano pistindeki ilk testleriyle başladı.

Geçtiğimiz sezon sonunda F1 kariyerine nokta koyan Michael Schumacher, F2007'nin Fiorano'daki ilk testlerini yerinden takip etti.

Ferrari'de danışman olarak yıllık altı milyon dolar kazanacağı belirtilen yedi kez dünya şampiyonu, Felipe Massa'nın F2007 ile attığı turları Kimi Raikkonen ve Luca Badoer ile birlikte izledi.

Yeni Ferrari ile 39 tur atan Massa'nın en iyi zamanı 58.360 oldu. Bundan tam bir yıl önce Schumacher aynı pistten 248 F1 ile 59.569'luk zaman yapmıştı.

Ferrari Başkanı Luca di Montezemolo Schumacher'in yeni aracın ilk testlerini yerinde takip etmesini, "Michael'ın yeni işini hemen benimsemesi çok etkileyici" sözleriyle yorumladı.

Maranello merkezli Ferrari takımı testlere önümüzdeki hafta yine sahibi olduğu Mugello pistinde devam edecek.

schumi160107.jpg

CNN TURK

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diraksiyondayken izlemsi daha keyifliydi ama napalım artık onu böyle görmekle yetineceğiz.paylaşım için teşekkürler

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Malesef,her gördüğümde içim acıyor desem yeridir.Bu kadar yetenege sahip biri ve kenarda duracak.Eminim kendi içi de gidiyordur arabaları gördükçe...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hey gidi şumi...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Herşeyi tadında (zirvede:good: ) bırakmak da iyidir ama ...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
yıllık 6 milyon dolar vay anasına

6 milyon dolar O'nun için çerez parası aquin :D yarışırken yıllık kazancı 50 milyon euro dan fazlaydı :eek:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginç ben olsam sonunda kadar giderdim Futbol değil ki bu 30 yaşından sonra performanstan düşesin hakkinen de ayrıldığında çok üzülmüştüm neyse yeni Schumacher lere yol açılmış oldu :D

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
6 milyon dolar O'nun için çerez parası aquin :D yarışırken yıllık kazancı 50 milyon euro dan fazlaydı :eek:

yanlıs hatırlamıyosam yarısmayı bıraktıktan sonra bıle sponsorlarından ve reklam gelırlerınden yırmı kusur mılyon dolar kazanıyodu yıllık...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç anlaşmaları var.Mesela ''hayat boyu shell'den bedava benzin''...Bunu biliyorum ve duydugumda inanamadım.Tabii bizim gibi benzin hesapları çok yapanlar için ekstra super bir kazanç...