selam arkadaslar.yardımm gerek..

frkyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar haftasonu şehir dışına gittim gezmeye.yolda klimayı açayım dedim.klima açtım çok soğuk üflemiyodu herelde biraz gidince düzelir dedim.ama düzelmedi.çok soğuk üflemioo ılık üflüyor.gazı bitmiş olabilirmi arkadaslar bilgilendirirseniz sewinirim ona göre gideyim servise.

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim saygılar..Öncelikle klimanın gazı bitmez kaçak wardır..Gazı sırf değiştirilmediğnde insan sağlığına zararlı olduğu için değiştiriyoruz..Senin arabada muhtemelen kaçak wardır ve tüm gaz uçmuştur..Radyatöre baktır bi istersen

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim saygılar..Öncelikle klimanın gazı bitmez kaçak wardır..Gazı sırf değiştirilmediğnde insan sağlığına zararlı olduğu için değiştiriyoruz..Senin arabada muhtemelen kaçak wardır ve tüm gaz uçmuştur..Radyatöre baktır bi istersen
:good: :good: :good:

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gazi bitmis olabilir. sogutmamanin 4 nedeni vardir
1) gaz bitmis olabilir.
2) arkadasin dedigi gibi kacak vardir
3) filtreden olabilir silecek altindaki yer
4) eger hava sicakligi 9 c nin altinda ise calismaz

klima gazi bitmez diye bir sey yoktur daha bu sene 3 taxinin klima gazini doldurttum arkadasim.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en genel yapılan hata aylarca klimayı çalıştırmamaktır! tam zamanı geldi. bu aydan itibaren bir çok kişi taa hazirana kadar klimayı hiç çalıştırmaz ve haziranda düğmeye basınca bu olay olur. klima soğutmaz. ara ara klimayı çalıştırmak lazım.

erelbu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) gaz bitmis olabilir.

klima gazi bitmez diye bir sey yoktur daha bu sene 3 taxinin klima gazini doldurttum arkadasim.
3.şıkkı biraz açıkarmısınız polon filtresimi?

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) gaz bitmis olabilir.

Ben yeterince açıkladığımı sanıyodum..Abi şimdi şöyle tamam taksilerine gaz bastırmış olabilirsin bende bastrmıstım daha önce palio sporta hatta 2 kere senelik bitiyodu sonradan anladık durumu..Bu klima gazı denen şey öle bitti hadi dolduralım denecek bişey değildir.Klima gazı sadece klimanın tuşuna bastığınız zaman gerekli hazneyi soğutmak için gereklidir.Yoksa sizin kalorifer peteklerinden gelen havanın o gazla hiçbir alakası yoktur.Bazı arabalar bu gazı ufak ufakta olsa kaçırır ve ortada gaz diye bişey kalmaz bu da klimayı açtığınızda soğutmamasına neden olur..Umarım şimdi anlatabilmişimdir.Bu konuda nerdeyse ihtisas yaptık ordan biliyorum..
Sen arabayı güzelce ya serwise ya da adam akıllı işten anlayan bi ustaya götür abi.Dikkat et kazıklamasınlar:D Ama su da bi gerçek filtreden de kaynaklanıyo olabilir(zayıf bi ihtamal de olsa)
Saygılarımla

muko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar 2003 model meriva aldım
bana dijital klimanın ve kaloriferin nasıl kullanıcağını yazabilirmisiniz

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki tane düğme var birisi sıcaklık ayarı diğeri fan ayarı. kabin içi dereceyi kaç yapmak istiyorsan onu seçeceksin ve üfleme şiddetinin nasıl olmasını istiyorsan onuda seçeceksin tamamdır