Selam

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Selam

welllcommee ben daha uzun süre zam geleceğine inanmıyorum için rahat olsun

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
welllcommee ben daha uzun süre zam geleceğine inanmıyorum için rahat olsun
Bende katılıyorum malum hem döviz düştü hemde satışlar düştü
Ama burası türkiye sürprizlere herzaman açık olmak gerekir
Yani şansa kalmış

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz 1.4T sport + navi600 yazabilirim galiba artık, peşinatı verdim sözleşmeyi yaptım  :) Navi bana gereksiz gelen bi özellik gibi geliyor aslında yerine stil paketli almak isterdim ama ellerinde yoktu.Düz alacaktım yanında cam filmi hediyesiyle o da yoktu. illa beyaz renk istediğim için.  (Navi600 Sistemi ile Türkiye haritası sunulmamaktadır.) sitede navigasyonun altında bu not düşmüş, tam işlevsiz hal aldı gözümde. 7adet hoparlör usb bağlantısı cd400'de de vardı zaten, köpek balığı sırtı anten güzel görünüyor ama :) Vardır bi faydaları muhakkak zamanla öğrenmeye çalışırım navigasyon başlığını tekrar okiyim. Teşekkürler cevaplar için tekrardan...

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra' nız hayırlı olsun. Kazası kullanın inşallah. Navi 600 de Türkiye haritası mevcut. Arabanın içinde bir yerlerde Dvd kutusu gibi bir şey için içinde Sd kart olacak. Vermedilerse de isteyin. İlk harita (en son güncel olandır) ücretsiz. Güncellemeler için 99 euro istiyor sitesinde.

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Beyaz 1.4T sport + navi600 yazabilirim galiba artık, peşinatı verdim sözleşmeyi yaptım  :) Navi bana gereksiz gelen bi özellik gibi geliyor aslında yerine stil paketli almak isterdim ama ellerinde yoktu.Düz alacaktım yanında cam filmi hediyesiyle o da yoktu. illa beyaz renk istediğim için.  (Navi600 Sistemi ile Türkiye haritası sunulmamaktadır.) sitede navigasyonun altında bu not düşmüş, tam işlevsiz hal aldı gözümde. 7adet hoparlör usb bağlantısı cd400'de de vardı zaten, köpek balığı sırtı anten güzel görünüyor ama :) Vardır bi faydaları muhakkak zamanla öğrenmeye çalışırım navigasyon başlığını tekrar okiyim. Teşekkürler cevaplar için tekrardan...
Hayırlı olsun.. Adanadan mı aldınız? Birde en son indirimden faydalandıysanız kaça mal oldu?
ErnesTo link' Alıntı:
Diğer sorum ise, İstanbula hiç gitmeme gerek kalmadan burdaki bayiye tırla getirtme işleri oluyormu? Cevaplar için teşekkürler  :)

Bayi araç torbalıda ise gönderiyor hangi ildeyseniz aracı ordaki opel bayinden teslim alıyorsunuz.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adanadan aldım hocam, İstanbul aradaki zahmete ve yol masrafına değecek teklif sunamadı. 47ye sadece sport ve cam filmiyle alacaktım anlaşıp gitmiştim, araç torbalıda da yok dediler, Almanyadan getirtmek gerekecekmiş fiyat garantiside vermediler, belkide ellerindekini tüketmek için politikalarıdır emin olamadım. o yüzden ellerindeki navigasyonluyu cam filminden vazgeçip 48e kadar düşürebildim. Bir karter koruma bile vermediler tamam 100lira verim üstüne dedim bayilerde bu fiyata yapılıyomuş okuyoruz fln bizde 200 dedi kalsın dedim onada, dışarda yaptırmaya çalışacam artık. Aracı gördüm depolarında, kapı altında opel yazısı yoktu forumdaki araçlarda görmüştüm sonradan eklenen bir özellikmidir bu yoksa sdandart sunulan bişeymiydi bilen varmıdır. Lastiklerinede de baktım Goodyear'dı.

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son 1000 lira indirimi uygulattınız mı? onatçadan mı aldınız? ben en iyi fiyatları bu bölgede ordan ve mersinden almıştım. opel yazısı olması gerekir diye biliyorum siz yineden uyarın önceden.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

welllcommee

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet onatçadan aldım, şuan liste fiyatlarına baktım gerçekten 1000 tl düşmüş. Ben eski fiyatlar üzerinden pazarlık yapmıştım. Sportu 47ye düşürmüştüm. Dolayısıyla sport ve navigasyon için bu aldığım fiyatıda güzel sanmıştım.İndirim yansıtılmış aslında ama istemediğim özelliğe para vermiş gibi oldum.
Edit 47.700e düşürdüm karter korumayıda aldım.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracı dün teslim aldım, acemi sürücüyümdür aslında trafiğe tam çıkmışlığım bile yoktu ama forum sayesinde arabayı tanıyomuş gibi hissettim kendimi ve çok rahat sürdüm  steeringwheel araç bilgi,özellik ve işlevler başlığına dalış yapim daha öğrenecek çok şey var  :) mert ve cem'in hazırladığı videoyu bulimde tekrar izleyim  kahka536 keşke bide sürüş teknikleriyle ilgili video yapsalarmış. sport tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler  ;)