Servis değişen parça bilgilendirme

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar serviste garanti kapsamında parça değiştiğinde size bu parçanın değişmiş olduğuna dair bir belge veriliyor mu ?
benim parçam değişti ve yurt dışından geldi fakat istediğim halde bir belge vermediler. ben değişen parçanın ne olduğunu bilmek istiyorum ve elimde bir belge olmasını istiyorum bunu nerden temin edeilibirim.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servis değişen parça bilgilendirme

Faturasında parça numarası mutlaka olmalı..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlış hatırlamıyorsam ilgili işlem için düzenlenen belgenin sarı nüshası sizde kalıyor ve bu nüshada hangi parçaların değiştiği belirtilmiş oluyor.
Ben soğutma suyunun haznesini ve sensörünü garantiden değiştirdiğimde bana bir nüsha vermişlerdi diye hatırlıyorum.  ::)

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana hiç birşey vermediler. özellikle istedim garanti kapsamından değiştiği için vermediler. ne yapmam gerekiyor?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araci servise goturunce is emri acilir. bir nusha size verilir. is bitince danisman dosyanizi kapanisa verir. veznede fatura kesilir. garantiden olan parcalarin ve isciliklerin yaninda fiyat kisninda garanti yazar. bir nusha size verilir. yapilan islem club carda islenir. yarin unutmazsam benzer bir is emrinin resmini buraya koyarim. garanti bioe olsa faturasi vardir

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
araci servise goturunce is emri acilir. bir nusha size verilir. is bitince danisman dosyanizi kapanisa verir. veznede fatura kesilir. garantiden olan parcalarin ve isciliklerin yaninda fiyat kisninda garanti yazar. bir nusha size verilir. yapilan islem club carda islenir. yarin unutmazsam benzer bir is emrinin resmini buraya koyarim. garanti bioe olsa faturasi vardir

Evet, detaylı açıklama geldi.  :)
Demek ki doğru hatırlıyormuşum.  :)

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı aldığım ilk yıl gerek garanti değişimleri  gerek rutin bakımda iş emri kopyası sorgusuz verilmişti.Bu durumla 2012 yılı ortasında garantiden değişen parça olduğunda bende karşılaşmıştım iş emri kopyasını vermemişlerdi en azından fotokopisinin verilmesinde ısrar etmiş ve öyle edinmiştim.Hatta 2.yıl bakımında(2013 nisan ayında) almayı unuttum müşteri memnuniyeti adına arandığımda niçin verilmediğini sordum faturanın tüm detayları içerdiğinden iş emri nüshasının verilmediğini söylemişlerdi.Fotokopisini isteyin zira bende yolum düştüğünde alacağım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçta kronik bir sorun var. Avukatla gorustum 2 kere aynı parca değişti 10 km sonra yine bozuluyor ve istediğim halde bana yapılan işlemleri vermiyorlar. nasıl alabilirim yarıın tekrar gidip isticem inşallah alabilirim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Levent1982 link' Alıntı:
benim araçta kronik bir sorun var. Avukatla gorustum 2 kere aynı parca değişti 10 km sonra yine bozuluyor ve istediğim halde bana yapılan işlemleri vermiyorlar. nasıl alabilirim yarıın tekrar gidip isticem inşallah alabilirim.

Açtığınız İş Emri formunun Müşteri Nüshası'nı bana teslim edin derseniz en azından ne istediğini biliyor bu müşteri diye tırsabilirler ve verirler bence.