Servis değişen parça bilgilendirme

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servis değişen parça bilgilendirme

Dediğinize göre bana 1 nüsha verilmesi gerekiyor. fakat özellikle istediğim halde vermiyorlar. kartınızda işli diyorlar. Şimdi tekrardan gidicem ve ısrar edicem. bakalım sonuç ne olacak. İnşallah alabilirim.

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam fatura kesiyorlar hatta faturayı bana imzalatıyorlar üzerinde değişen parça garantiden değişti falanda yazıyordu ama istediğim halde bana vermiyorlar. kartınızda herşey var müşteriye vermiyoruz genel müdürlüğe yolluyoruz diyorlar. bende inanıyordum avukata gidene kadar. Avukatın şu cümlesi ile neler döndüğünü anlamaya çalıştım o 2 kağıt elinde olsaydı şuan aracın sıfırını isteyebilirdik.... oysaki benim 1 tanesi bile yok.. birde benim garantiden değişen parçalar almanyadan geliyor nedense sanki türkiyede parça yok. sadece elimde kanıt olarak +45 gelen parça gümrük işlemleri ile ilgili mesaj var başka birşey yok.

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaşlar servis bana faturaları istediğim halde vermiyor. istedim ama vermiyorlar direk veremeyiz dediler deliricem..

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanlış vermeleri lazım olur mu öyle şey ısrar edin

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ısrar ettim, tartıştıkta fakat müşteri nüshası artık müşteriye verilmiyormuş. eskidenmiş o. para ile yapılan işlemlerde veriliyormuş. ben değişen parçanın ne olduğunu nasıl bilicem dedim. elinizde kart var dendi onda hepsi yazıyor dendi opelkarttan baktığımdada hiç bir işlem yapılmış görünmüyor. video eklemeyi bilmiyorum aracın sesini çektim fakat koyamıyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Levent1982 link' Alıntı:
ısrar ettim, tartıştıkta fakat müşteri nüshası artık müşteriye verilmiyormuş. eskidenmiş o. para ile yapılan işlemlerde veriliyormuş. ben değişen parçanın ne olduğunu nasıl bilicem dedim. elinizde kart var dendi onda hepsi yazıyor dendi opelkarttan baktığımdada hiç bir işlem yapılmış görünmüyor. video eklemeyi bilmiyorum aracın sesini çektim fakat koyamıyorum.
Foruma video yüklemek için öncelikle elinizdeki videoyu Youtube'a yüklemeniz gerekiyor.
Videonuz Youtube'a yüklendikten sonra videoyu izlemek için kullandığınız sayfanın tarayıcıda görünen linkini forumda görüntülenmesini istediğiniz alana yapıştırmanız yeterli.