Servis zamanı lütfen yardım!!!

apandul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de arkadaşlar şu sanayidekilere servis demiyelim onlar TAMİRCİ. Yetkili servislere ayıp oluyor. Servis Servis Odak tır. Arkas tır. Gerçek tir. Gedizler dir. Diğerleri tamircidir.

Saygılar

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar siz kusurabakmayın sizin hiç büyük arızanız olmadı galiba benim 2000 model vectra aracım vardı bi şekilde motoru patlattık isim vermeyeyim bi servis motor yapmaya tam 8500 tl para istedi ama dışarıda 3500 hallettim parçaları gm olmak şartı ile arada 5000 bin fark var para kolay kazanılmıyo pardon arkadaşlar biraz sert bi yazı oldu galiba ama çok canımı yaktılar o yüzden

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben periyotları sormuştum? Asıl istedğim yardım konusu bu,herkesin aracı kendine sonucta saygı duyuyorum herkese :)

MetalMorgue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de arkadaşlar şu sanayidekilere servis demiyelim onlar TAMİRCİ. Yetkili servislere ayıp oluyor. Servis Servis Odak tır. Arkas tır. Gerçek tir. Gedizler dir. Diğerleri tamircidir.

Saygılar
Konu dışı olabilir fakat Gedizleri gozunuzde buyutmeyin bence yaklasık 1 sene once aracımda sorun cıktı goturdum 1 hafta araba yattı her aradıgımda arastırılıyor denildi en son gittigimde aracın beyinine kadar arızalı oldugunu solediler ve 5000TL masraf çıkardılar ancak arızadan 1 gun once 1350km yol geldim sorunsuz olarak (Artvin-İstanbul arası) babamı arayıp durumu izah ettim aracı tanıdık Renault servise göturmemi soledi ve benzin filtresini degistirmemi soledi. Aracı GEdizlerden hiç bir sey yaptırmadan kavga gurultu çıkardık tabi 150 TL araştırma ücreti aldılar. Aracı Renault Servisine goturup 30-40 TL olan benzin filtresini degiştirdik ve sorunsuz olarak çalıştı.
Biz orda saflık etseydik aracın alakasız parçalarında sorun var diyerekten 5000TL vericektik.