servısın yaptıgı cam flimi bukadar olur

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımı 3 gun once ıstanbul balkan otodan teslım aldım orjınal gunes korumalı cam flımı uygulaması yapıldı markada solarmastr teslım aldıgımda farkedemedım ama bugun dıkkatlıce ısıkta ınceledıgımde yan camlar ve on kelebek camlarında yogun sekılde hava kabarcıkları gordum suan şok gecırıyorum moralım bozuldu verdıgım 500 lırayamı yanıyım yaptıkları berbat işçiliğemi yrn ılk ısım servıse gotrmek olucak ama kapı ıclerı felan sokuluomu bu ıslem yapılırken ayrıca yapılan flımlerı sokmek kolaymı sokerken camın cizilmesı soz konusu olurmu yardımlarınızı beklıyorum

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: servısın yaptıgı cam flimi bukadar olur

geçmiş olsun
paranıza yanmayın çünkü cam filmini tekrardan düzgün bir şekilde yapmaları gerekiyor
garantisi de olması lazım baya da para vermişsiniz
ben de serviste yaptırmıştım 1 sene oldu herhangi bir problem yaşamamıştım
bazı servisler kapı içini söküyor bazıları ise sökmeden yapmıyorlar

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niya canınızı sıkıyorsunuz ki ben olsam o aracı alır oradaki görevliyi çağırır açardım ağzımı devam ederdim ama yaptıkları hatayı telafi edeceklerdir filmi kazırken taktıkları gibi özen gösterirlerse çizilir yoksa çizilmez

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle bir hata yaptılarsa telafi edeceklerdir merak etmeyin sökmeside çok zor değil
bir arkadaşımın filmini sökmüştük, köşesinden çıkarmaya başladığınızda ilk önce öndeki şeffaf kat çıkıyor.
Daha sonra camda kalan siyah tabakayı gazlı bezle sildiğinizde camlar ilk günkü gibi oluyor tabi bu çok amatör bir uygulama

Servis daha profesyonelce size yardımcı olacaktır.  

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kabarciklar yazin bir gunde kuruyor ama kisin kurumasi 3-4 gunu bulabilir.Yalniz belirttiginiz kabarciklar anormal ise o zaman yapimda problem var demektir.Keyfinizi kacirmayin sokup tekrar yapacaklardir.

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar tesekkurederım yorumlarınız azda olsa moralımı yerıne getırdı...bayıyı ardım hava sartları kotu oldugundan 45 gun bıle surebılrmıs tamamen damlacık ve hava kabarcıkların gecmesı yaz olsaydı 1 haftada hıcbır ız kalmazdı dıye soyledıler bakalım mecbur inanıp  beklıcem...ınsallah dogru soyluyolardır bn cok detaycı bı ınsanım her bındıgımde aracıma gözlerım sureklı o damlacık ve kabarcıklarda olucak hastalık işte:(((

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben lumarda yaptırırken usta servis solar master yapıyor o nasıl marka demiştim adından belli solar dedi... dancee

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
ben lumarda yaptırırken usta servis solar master yapıyor o nasıl marka demiştim adından belli solar dedi... dancee

011zaa 011zaa 005hihih

45 gün bana çok abartı geldi; ama işin teknik yönünü bilemiyorum. Yine de, ben olsam en fazla 1 hafta bekleyip sonra çökerdim tepelerine. 31agryyy

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engins link' Alıntı:
arkadaslar aracımı 3 gun once ıstanbul balkan otodan teslım aldım orjınal gunes korumalı cam flımı uygulaması yapıldı markada solarmastr teslım aldıgımda farkedemedım ama bugun dıkkatlıce ısıkta ınceledıgımde yan camlar ve on kelebek camlarında yogun sekılde hava kabarcıkları gordum suan şok gecırıyorum moralım bozuldu verdıgım 500 lırayamı yanıyım yaptıkları berbat işçiliğemi yrn ılk ısım servıse gotrmek olucak ama kapı ıclerı felan sokuluomu bu ıslem yapılırken ayrıca yapılan flımlerı sokmek kolaymı sokerken camın cizilmesı soz konusu olurmu yardımlarınızı beklıyorum

Kabarcıkların olması normal ama 3-4 gun dıorsunuz gecmıs olması lazım hıc acmadıysanız sayet.. Üzülmenize gerek yok hic olmadı kendı söküp tekrar yaparlar herhangi zorlu bir işlem gerekmiyor sökülmesi icin merak etmeyin camınız cizilmez.. Geçmiş olsun