Servislerden bu çektiğimiz nedir?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 nisan'da bayanın önüme kırması sonucu bir kaza olmuştu konusu var forumda. 25 nisandan beri araç hala serviste ve yrn çıkacağını söylediler. 6 gün önce servise gittiğimde bana akslarında değişmesi lazımmış dediler, e be abiler bu şimdimi aklınıza geldi? Kazadan 5 gün sonra parçaları istedik diyolar parçalar geliyor 1 hafta sonra 1 parça daha istiyolar saçma geldi bana,onun dışında 1.5 sene gene bi ufak kaza sonucu önce kaput boyanmıştı vernik atması oluştu.Siz boyamıştınız gene boyayın bu nasıl iş 1.5 senede vernikleri attı hep dedim. Sanırım boyanmadan gelcek o kaput gene. Amerikan park modülü vardı onuda sanırım kaybettiler ve takmayacaklar. 1.5 sene önce kablo çektirmiştim sinyalin içine park ampulünden 1.5 sene önce olan kazada kabloları sökmüşlerdi ve farın 1 i Amerikan park 1 inide normal olrjinal teslim ettiler bu sefer gene öyle olcak glb. Çeki demiri 1.5 sene önce olan kazadan beri kayıp servise çeki demiriyle gitti o zaman oda kayıp oldu. Eğer yrn kaput boyanmamış,amerikan park modülsüz çıkarsa o araç gene kıyamet kopacak.Pedere söyledim servise götürmeyelim sanayide yapılsa 1 haftalık işi vardı dedim ama anlatamadım. Sizlerde bu kadar çekiyomusunuz servislerden? Değişecek parçaları aracın sağ çamurluk, sis farı, tampon boyama, takozlar ve aks sanırım amortisörler bide.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
siz aracı servisemi verdiniz yoksa mahalle kasabına mı. Ayrıca merakımı bağışlayın kusur oranlarınız belli olmuştur belirtmemişsiniz

Son düzenleme:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, bazı servisler müşteriyi yolunacak kaz olarak görür maalesef.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın rutin bakımı geldi kara kara düşünüyorum nerede yaptırsam diye :S

ciddi servis bulmak zor

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı bugün teslim aldım. Her şey istediğim gibiydi, bu sefer hayret ettim gerçekten, kaput boyanmış, söktükleri park modülü takılmış ilk işim amerikan parkları açıp bakmak oldu ztn :), ama bence servisler şunuda yapmalı, aracımda ufak tefek göçükler var arka çamurlukta, arka tamponun sağ tarafı sürtmeden dolayı çizik baya bi, sağ ön kapıyı annesini tanımadığım biri halletmişti sağlamından 3 sene oldu oda, bunları toplasanız 500 lira tutar tutmaz, araç sahibine sorularak müşteri memnuniyeti olarak boyayabilirlerdi mesela ek olarak

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et