Serviste hoparlor takimi

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar su anda gedizler servisindeyim aracimi getirdim. Hazir gelmisken edition aracima arka kapi hoparloru sorim dedim genel toplamda iscilik dahil 2 hoparlore 400 lira fiyat cikardi yazilimda degisiyormus guyaa :D Disarda taktiran varmi editiona ?

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Serviste hoparlor takimi

Fiyat çok yüksek dışarda yaptırın daha iyi.. Bunun yazılımla ne alakası var onu anlayamadım... Bana kalırsa servisde yaptırın diye yazılım olayını söylemişler size...

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Fiyat çok yüksek dışarda yaptırın daha iyi.. Bunun yazılımla ne alakası var onu anlayamadım... Bana kalırsa servisde yaptırın diye yazılım olayını söylemişler size...

Simdi cd 400 te arkalara yada onlere sesi veriyosunuz balans ayari yani ama cd300 te sadece sag sol
Balans var. Belki ondan olabilir. Ben bunlara 400 vercegime biraz daha ustune koyar tesisat cekerim :D

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Simdi cd 400 te arkalara yada onlere sesi veriyosunuz balans ayari yani ama cd300 te sadece sag sol
Balans var. Belki ondan olabilir. Ben bunlara 400 vercegime biraz daha ustune koyar tesisat cekerim :D

Opelin para kazanma mantığını hala anlayabilmiş değilim.CD çalarında ön arka ayarı yok, arka kapıda kablo tesisatı var ama hoparlör yok.Yani "lan nasılsa bu adam buna 2 hoparlör daha taktırır ordanda bi sakal alırız" mantığı mı ? Bu kadar kurumsal bir firmanın bu kadar küçük ayrıntıya takılması çok şaşırtıcı.Aracı ellediğin zamanda aa bunun garantisini bozmuşsun derler.400 Lira 2 tane hoparlöre vereceğine al sana paket ses sistemleri.50TL işçilik ver baslı tizli dolaş ;)

http://www.sahibinden.com/ses-sistemleri-paket-sistem?viewType=List