serviste yaşananlar

abdullah07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar uygun da liste çok uzun
arabayı yeni mi aldınız? yoksa yıllardır bakım görmedi mi

bi de egsoz tıkalı ne demek onu anlamadım

arabayı geçen yıl aldım hiç servise götürmedim yağı suyu o kadar birde triger kayışına baktırmıştım. egsoz meselesi ise arabayı kaldırınca egzoza vurdu ve içinde birşey tıkır tıkır sallanıyordu ve araba çalıştığı için egsoza vurunca içersinden baya bi siyah parçalar çıktı ve çok önemli olduğunu, arabanın yolda kalıp çalışmama ihtimalinin olduğunu, çok fazla yakıt yakacağını söledi ama şu an %25 şehir içi %75 uzun yol 100-120 km ile kilometreye 184 binlira falan yakıyo

abdullah07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fıyatlar çok çok ıyı ama bu değişimleri aracın gerçekten istiyormu yoksa elde vectra b den ne kadar parça varsa kalan sana mı giydirmeye çalışmışlar onu bir öğren
aracımı 10 ay önce aldım sadece yağı, suyu falan öle şeyler yaptırdım 10 aydan sınra ilk defa kontrol ettireyim dedim bunlar çıktı işte

serrdarr33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım fiyatlar normal aracın bu bakımlara ihtiyacı varsa eğer yaptır derim ancak aklıma buji ve kabloları geldi. Bunların değişmesi için ateşleme sorunu olması gerek ama sen böyle bir arızadan bahsetmemişsin tuhaf geldi bir başka servise bu listeyi kontrol ettirmeni öneririm.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erganiden gelirken diyarbakıra girmeden sol taraftaki sanayinin içinde sanırım dediğin yer.bir tane özel servis de urfa yolunda otoga girmeden 3. ağır sanayi sitesinde var servet usta.bir kez gittim bir arkadaşın önerisi üzerine.farklı yerler deneyebilirsin.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı geçen yıl aldım hiç servise götürmedim yağı suyu o kadar birde triger kayışına baktırmıştım. egsoz meselesi ise arabayı kaldırınca egzoza vurdu ve içinde birşey tıkır tıkır sallanıyordu ve araba çalıştığı için egsoza vurunca içersinden baya bi siyah parçalar çıktı ve çok önemli olduğunu, arabanın yolda kalıp çalışmama ihtimalinin olduğunu, çok fazla yakıt yakacağını söledi ama şu an %25 şehir içi %75 uzun yol 100-120 km ile kilometreye 184 binlira falan yakıyo
Doğrudur, egzozun içi dağılmıştır. Arabayı boğar, astrada değişimden sonra bayağı bi rahatlama olmuştu...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
2 z rot 2 rot miline 40 verdim bi de 15 milyona rot ayarı. Senin çok iyi bu fiyatlar...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar uygun...

abdullah07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aracımın bu bakıma ihtiyacı var ve gidip yaptıracağım. yaptırdıktan sonra değişim hakkında bilgilendiririm. yardım ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.