ses sistemi hakkında yardım

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ufak çapta bi ses sistemi yapmaya çalışıyorum. 1 takım mid komp + 1 anfi+ 1 subwoofer almak istiyorum. mid takımı hertz 16 cm almayı düşünüyorum.
anfiyi jbl 75.4 almak istiyorum. Bas konusunda kararsızım. Punch p1, hertz, veya jbl almayı düşünüyorum. Birde pionnerın şampiyon serilerini nasıl bilirsiniz en uygun seçim hangisi olur. Hangi müzik türünü dinlediğimi soracak olursanızda hemen hemen her türlü müzik : ) pop>rock>türk halk. tok baslar kulağıma daha uygun gibi .
Bu bileşenleri 2. el almayı düşünüyorum. bu tür ürünlerin 2. elini alırken nelere dikkat etmek gerek acaba.sıfırlarını almak istersek nerede ucuza bulabiliriz (konum :Ankara veya internet)
görüşleriniz ve önerileriniz için teşekkürler..

beyefendi13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi aracimda bas olarak jbl in 1000 ligini kullaniyorum resimdekini cok memnunum performansindan sedan olmasina ragmen tok bas alabiliyorum. Sana da bunu tavsiye ederim dusunursen eger benimkini uygun fiyattan verebilirm cunku aracimi degistiriyorum astra hb alicam 3 hafta sonra malum bagajda yer sorunum olcak ses siteminden vaz gecmek zornda kaliyorum :(

Ekli dosyalar

• goruntu1521ur5.jpg
    goruntu1521ur5.jpg
    97.6 KB · Görüntüleme: 45

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pm attım kardeş

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir tane punch p1 bir tane jbl 75.4 aldım kargo bekliyorum bakalım .. : )

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun deneyimlerinizi paylaşırsanız iyi olur..anfi ne kadara geldi?

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler anfi + bas + kabloları 400 e aldım. inşallah bu haftasonu taktıracağım. deneyimlerimi de yazarım ileride

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haftasonu anfi ile bası bağlattırdım.bas gayet güzel vuruyor ama bu seferde diğer sesler sönük kalıyor. Şimdilik sesi biraz öne vererek idare ediyorum ilerde ön kapılara mid comp. takımı takmak şart oldu. Taktırdığım adam ve bir başka elektronikçi arkaya 460 wattlık pionnerları önerdi daha iyi ses alırsın dediler ama ben öne comp. almayı düşünüyorum. Bi dükkanda vibe nin yarışma serisi componentlerine 200 lira dediler. jbl ve pionnerler eskisi gibi değil sürekli yanıyor demişti. component için fikirleriniz önerileriniz nelerdir. Birde ankarada dinleyip deneyebileceğim biryer varmı bildiğiniz...