Ses sistemi ?

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma iyibir ses sistemi taktırmak istiyorum teybi anfisi wooferı gerekirse kücük hoparlörleri vs yaklaşık 750 lira para ayırabilirim nasıl bir sistemi tercih etmeliyim şimdiden teşekkurler :)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal bir teyb cd çalmıyan subwoofer çıkışı olanlar 80lira civarı cd usb vs istiosan 200 lira.Kablolar yaklaşık 30 lira işçilik genel olarak 50lira alıyorlar.Subwoofer 100liradan başlar.Anfide 100den başlar.Ön kapılarada istersen compenant yada diğer adıyla midbass takarsın onlarda 75-80den başlar.Fiyatlar böyle arkadaşım.

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir takım jbl compenant jbl gt4 12 woofer xetec 200.4 anfi bide anfi çıkışlı teyp yeter

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal bir teyb cd çalmıyan subwoofer çıkışı olanlar 80lira civarı cd usb vs istiosan 200 lira.Kablolar yaklaşık 30 lira işçilik genel olarak 50lira alıyorlar.Subwoofer 100liradan başlar.Anfide 100den başlar.Ön kapılarada istersen compenant yada diğer adıyla midbass takarsın onlarda 75-80den başlar.Fiyatlar böyle arkadaşım.

ya ben ses sistemım var demek için yapmıyorum sence bunları takınca kaliteli bi ses alabılırmıyım ?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben ses sistemım var demek için yapmıyorum sence bunları takınca kaliteli bi ses alabılırmıyım ?

Bunlar en temel fiyatlar.Şöyle söyleyim Hatay/iskenderunda bir subwoofer 100lira malatyada 150-200 lira.En düşük fiyatları verdim.Profesyonel olarak yapıcaksan yada kaliteli bir ses için istiyorsan fiyatları biraz arttırıcaksın Örneğin Jbl midbas 120 lira civarında güzel bi amfi alırsın oda normali 100 liraysa sen 200 liraya alırısn.Jbl subwofer değilde kicker alırsın bassı daha kaliteli ses alırsın.

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu opel astra h'ın cd 30 mp3 teybine amfi bağlanıyor mu çıkışı varmı ? ben sadece arkaya ince bir woofer atacam sadece onu beslemesini istiyorm

coconihat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.duyguoptik.com
arkadaşlar bu opel astra h'ın cd 30 mp3 teybine amfi bağlanıyor mu çıkışı varmı ? ben sadece arkaya ince bir woofer atacam sadece onu beslemesini istiyorm
Tabiki çevirici bi aparat var, onun yardımıyla amfi çıkışı elde ediliyor ancak ses kayıpları yaşanıyor tabıki...

JBL gt5-12 sub, gto 1004 amfi, hertz esk 165 + birde bütçene göre bir teyp işini görür yeterince tatmin eder...
Maliyeti: 600-700 + alacağın teyp.
Kolay gelsinn

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
iyi bir tesisat yazmışsında kardeşim 750 tl ye uygun iyi bir tesisat yapmak istiyorum desene :)
teyp al ilk başta derim ama güzel bişey al uyduruk bişey alayım dersen yarın obur gun kesmeyecek yetmeyeceksök tak tesisatçıya para bayılma boş yere tesisat işleri hep böyle olur alabilirsen kenwood kdc w808 var bende amfiye 5,0 watt çıkış veriyor ses gram bozulmuyor ha fiyatı biraz tuzlu garantili cihazlar 1200 tl den başlıyor bu tarz profesyonel cihazlardan bulabilirsen kaçırma derım amfi bas midbass her zaman bulunur ve sök tak araçta değiştirebilirsin