ses

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astraya takalı 6 ay oldu arıza ışığı yanmadı iptal ettiğimiz müşterilerdende şikayet gelmiyor

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş nasıl yapacaz bunu anlatabilir misin?Corsa 1.2 de nasıl bir ses alırız?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler göz ardı ettiğiniz bir nokta var yanlız.Arabanın egzosttan değil, motordan bağıranı makbuldür.Kat'ı iptal edersen motordan değil egzosttan bağırır araba.Farketmez bağırsın da nereden bağırırsa bağırsın diyosanız headers'dan ta arkaya kadar düz bir boru takın o zaman...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filtresinin ses verip vermemesi manifolt yapısıyla da alakalı.93-94 corsa gsi lardada kat iptali olmadan harika ses alınıyor.mesela c20xe lerdede aman aman bi ses vermiyor filtre.Ama lexmaulu taktığında boğazdan bir subaru sesi alıyor ortalığı.

kaan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesn bi karara waramadık ama naapim ben ?? hafta sonu taktırcam

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
*Performansını arttırmak istiyosan green kutu içi al.
*Motordan biraz daha yırtık bir ses ile güzel bir hava emiş sesi istiyorsan K&N 3250 (yanlış hatırlamıyorsam) açık filtre al, soğuk hava çekeceğinden emin olduğun bi yere koymaya gayret et.Her 2 ayda bir filtreyi özel yağıyla yağlamayı unutma.(özellikle araba soğukken düşük devirlerde yaşayacağın çekiş düşüklüğüne hazırlıklı ol)
*Araba hurdaya çıkana kadar bidaa filtre meselesini dert etmek istemiyor ve düşük devirlerde de iyi performans almak istiyorsan kazanlı filtre (cold air intake kit) al.Ben de Raid Hp Maxflow var ve gayet memnunum.Gerçi yeterince pahalı ama biraz daha paraya kıyarım diyosan Pipercross Venom ve hatta Viper ile en muzzam sonuca ulaşırsın.

derim ben...

kaan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat ne kadar örene blirmiyim bide ses nasıl ?? çok şey soruoormda taktırmışken ii bişe olsn

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
www.tunersmarket.com fiyatlar hakkında fikir verebilir.Gerçi bu site piyasaya oranla pahalı biraz...
Kazanlı filtre açık kadar ses vermez, yüksek devirlerde çok temiz bir hava emiş sesi
alıyorum ben Hp Maxflow'dan.Fiyatı 220€ civarlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok we abartılı ses için orta susturucu iptal edilebilir kolay we en ucuz yolu budur bide kat. iptali aklınızda olsun corsa c lerde bi kez iptal edildikden sonra bi daha sıfırını almanız gerekir ki bu çok fiyatlara maal olur ayrıca kat. iptalinin sesle pek bi alakası yoktur güzel ses için kalitesi son susturucu we kalite bi açık filtre yeterlidir