Sessiz Lastik Tavsiyesi

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerim Bridgestone er300 turanza ve memnun değilim. Önereceğiniz sessiz bir lastik markası varmıdır. Tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sessiz yumuşak lastik istiyorsaniz michelin tavsiye ederim.Bunda aracın süspansiyon sistemide büyük ölçüde önemlidir tabiki hepsi bir bütün sonuçta.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin yumuşak ve bir o kadar kaliteli bir lastik. ama zamanla o da lastik sonuçta sertleşecektir. yapacak bişi yok =) opel sert süspansiyon kullanıyor lastikle bunu bir yere kadar yumuşatabilirsin. balon muhabbeti olabilir ama ben ve kullanan tanıdıklarım böyle bir sorun yaşamadık. köy yolunda dahi. tamamen kullanma ile alakalı olduğu kanısına vardım =)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin balon yapıyor olayına ben inanmıyorum.10 senedir her aracımda michelin kullanıyorum her yol şartında kullanıyorum ve hiç balon yaptırmadım.

Michlin çok rahat sağlam ve yol tutuşu iyi bir lastik.Ben buzlu yolda sorun yaşamadan ilerleyebildim, o da biraz mecburiyetten onun hikayesiye zamanınızı çalmim.Ses olayına gelince vectra C mi baz alırsak lastik sesi rahatsızlığı yaşamadım.Fakat birazda yolun zeminiye de alakalı bir şey lastik sesi.Bunu da göz önüne almak gerekir.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin balon yapıyor olayına ben inanmıyorum.10 senedir her aracımda michelin kullanıyorum her yol şartında kullanıyorum ve hiç balon yaptırmadım.

Michlin çok rahat sağlam ve yol tutuşu iyi bir lastik.Ben buzlu yolda sorun yaşamadan ilerleyebildim, o da biraz mecburiyetten onun hikayesiye zamanınızı çalmim.Ses olayına gelince vectra C mi baz alırsak lastik sesi rahatsızlığı yaşamadım.Fakat birazda yolun zeminiye de alakalı bir şey lastik sesi.Bunu da göz önüne almak gerekir.

katılıyorum size. kış lastiği olarak kullanmadım ama yazlık energy kullanıyorum tek kelime ile mükemmel.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Michelin'i tek geçerim. Bir kere arkadaşımın gazına gelip Pirelli P6 cintirato aldım, hem araba hem de ben eski lastikleri arar olduk.

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
lassa impetus revo yada falken ziex ze 912 ama nokian v serisini bulabilirsen şiddetle tavsiye ederim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
michelin energy espde varsa deli gibi yol tutuyor araba tavsiye ederim 35 bin km oldu ne balon yaptı nede kayma

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin lastikleri c2 vtr aracimda kullandım. Şehir içinde ufak çukurlar bile korkuku rüyam olmuştu. 4 lastigimde balon yaparak ortalama 6-7 bin kilometrede ömürlerini tamamladılar. Ancak lastik yanakları 55 ve ustu olan hiçbir aracimda balon sorunu yaşamadım.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2