Shell Tarafından İşletilen İstasyonlar

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamünaleyküm.

Arkadaslar şöyle bir bilgi edindim, kaynağım bu işin içinde olan birisi [emoji4]

Shell istasyonlarının bazıları bizzat Shell tarafindan, bazıları üçüncü kişiler tarafından işletiliyor malum.

Yakıt kalitesi ve güvenilirlik olarak da üçüncü kişilerin işlettiği Shell istasyonları arasında tam bir denklik olmadığı kullanıcılar tarafından söylenegelmis hep. Yani farklı istasyonlardan alınan yakittan farklı performans ve tüketim değerleri görenler, hatta aynı istasyondan farklı zamanlarda farklı değerler tecrübe edenler çok. Bunları Facebook vb gruplarda çokça paylaşıyor arkadaşlar.

Öğrendiğim şey ise şu:

Shell'in kendi işlettiği istasyonlarda katkılı benzin bulunurmus, v-power benzin yani, performans benzini ve bunu bizzat kendisi temin edip dağıtımını sağlıyormus.

Dün ilimde bulunan tek Shell istasyonuna gittim, vardı. Sonra çalışanlarına sordum. O bayinin Shell tarafindan işletildigini söylediler.

Uğradığınızda dikkat edip siz de deneyiminizi paylaşabilir misiniz?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bunu ilk defa duyuyorum, biraz daha dikkatli bakayım :) Hizmet kalitesi arasında fark varsa bu malesef ileride sorun olarak geri dönecektir.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sadece Shell değil diğer markalarında bazı istasyonları 3,kişiler tarafından işletiliyor yani Shell kontrat karşılığı kiraya veriyor Konu önemli hangi istasyon olursa olsun mutlaka o markanın bizzat işleticisi tarafından satılan yakıtları almak lazım. Zaten dikkat etmişsinizdir kırsal kesimde bilhassa yol kenarlarında olan küçük petrollerden yakıt almamak lazım. Yakıt katkılarından depo temizliğine hizmet kalitesine kadar değişiyor çünkü.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bizzat şahit oldum 3 kere farklı istasyondan yakıt aldım 3”ü de farklı yakıt ortalaması oldu artık opet den alıyorum standart değerler tabi hep aynı istasyon

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla alakalı diğer üyelerin tecrübeleri nasıl acaba?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi