Short Shift???

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G 1.6 için short shift nerden ve kaça bulurus?Bilen brileri varsa aydınlatsın lüften...

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Short shifti aldım taktırması kaldısadee.İşinin ehli bi şanzımancı varmı bildiğiniz?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça buldun hoca böyle 18 günde ? ... ben senin mesajlarından ne anlıyorum biliyor musun genel olarak.. senin çıkmacı bir hazinen var ve sen arada dalıyorsun oraya böyle elin kolun parça çıkıyorsun gibi..

ama öyle yada böyle bir hazine biliyor bu arkadaş da bakalım hayırlısı..

şuna benzer birşey mi bu arada ;

Son düzenleme:

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça buldun hoca böyle 18 günde ? ... ben senin mesajlarından ne anlıyorum biliyor musun genel olarak.. senin çıkmacı bir hazinen var ve sen arada dalıyorsun oraya böyle elin kolun parça çıkıyorsun gibi..

ama öyle yada böyle bir hazine biliyor bu arkadaş da bakalım hayırlısı..

şuna benzer birşey mi bu arada ;
Ya çevre geniş ark lar buluyorlar malı sağdan soldan.Allaha şükür parça derdimiz çok fazla olmuyor.Ama yeterli işçiliği temin edemiorus.Servisler bu tuning işlerinden pek anlamıyor maalesef.Onu çözmek lasım en kısa zamanda. bu arada linkdeki parçaya pek benzemiyor bendeki parça...

Son düzenleme:

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığım short shift budur.Gema Motorsports tarafından üretilmiş.Site de yazdığına göre %50 kısaltıyormuş. www.gema-motorsports.de linkinden inceleyebilirsiniz.
0299lz3.jpg

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığım short shift budur.Gema Motorsports tarafından üretilmiş.Site de yazdığına göre %50 kısaltıyormuş. www.gema-motorsports.de linkinden inceleyebilirsiniz.
0299lz3.jpg

Güzel.Bu vites kol mekanizması,bunun orjinalini çok az kesip yeniden kaynak yaparak aynı neticeyi alabilirdin.Bu parçayı takmak zor bişey değil,şanzımancı aramana gerek yok..

Bostancı OPELTEAM SERVİS'te yaptırabilirsin.Benim shortshifti Mustafa abi yapmıştı

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende onu dicektim parca almak yerine orjinal vites kolunu kesince aynı şey oluyor?
haa diceksinki orjinalini niye kestiriyim
haklısın
gidip cıkma orjinali alıp kesip takarım bende:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel.Bu vites kol mekanizması,bunun orjinalini çok az kesip yeniden kaynak yaparak aynı neticeyi alabilirdin.Bu parçayı takmak zor bişey değil,şanzımancı aramana gerek yok..

Bostancı OPELTEAM SERVİS'te yaptırabilirsin.Benim shortshifti Mustafa abi yapmıştı
yavuz bu dün konuştuğumuz olay mı vites yolunu kısaltıyor sanırım benim araca da yaptıralım bir görüşelim senin kadet gibi olsun istiyorum

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shift light alıp ölemi taktırsam 2 si bi arada çıksa?Yoksa farklı mevzularmı montajı fln?Kendim nasıl yaparım bunun montajını ayrıca?