SI LA 80 Türkiyede

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah abi bu tarafa gecersen savas abıyle falan gorusmeye banada haber edın savas abıyle komsu sayılırız aramızda 1 km var yok hep beraber goruselım :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz, Kocaeli / Sakarya tarafına gelirseniz haberimiz olsun....

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz, Kocaeli / Sakarya tarafına gelirseniz haberimiz olsun....

Emrah ağabey hani haber edeceğidin tüh keşke önceden haberim olaydı eyiydi.neyse dönüşte görüşebilirsek güzel olur.Hoş geldin Türkiye ye tekrar :)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hoş geldin emrah abi :) gecen cuma gunu cıkmıssınız yola :) inanırmısınız pazar gunu bızde bulgarıstandan cıkmıstık yola kapıkuleden gırıs yaptık ınanılmaz bır kalabalık vardı 4 saatte cıkabıldık :) aklıma geldınız bı ara SI LA aklıma geldı ama sayı aklıma gelememıstı plakada bır turlu valla gözlerım hep sızı aradı :) e60 kasa bı bmw de cok yoktu :) bu arada iyi tatiller abi bi ara fırsatın olursa guzelım e60 ın yakıtından bıkac sey bahsedersın sonucta uzun yol yakıt tuketımını olcmek acısından kolay oluyo :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum nete kizimin cebinden giriyorum minicik telefon yazana kadar barmaklarim uyusuyor:D kusiruma bakmayin detayli yazamiyorum ama cok mutluyum opelim net gibi biyuk bir ailem var

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi olur da yolda araban bozulur ben stajımı bmw de yaptım zaten sürekli çevrimiçiyim forumda bi mesaj at hemen ulaşırım haberim olsun yeter

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir bilgisayar buldum gectim başına:) öncelikle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum nazik davetinizden dolayı.yolculuk iyi gecti. murat ortalama yakıtım
% km h ya 8 litre idi ayın 7 si cumartesı aksam üzeri 6 gibi kapıkuleden giriş yaptım.