sıfır astra ve egsoz (bi akıl verin)

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ve abilerim...15 gün önce sıfır astra aldım..son 1 haftadır egsoz sesiyle uğraşıyorum egsozdan bir ses geliyo..5 defa gittim servise egsozun arka lastiklerini değiştirdiler oynadılar hala geliyo..egsozu arakadan tutunca ses kesiiliyo..bugün bir egsozcu baktı..ve şu an adını unuttum en başta olan şey titreşimi engelliyor.kıvrımlı..o kırılmış dedi almadan önce karter takldı o zaman olmuş olabilir bence..ne yapayım bu komple mi değişeli garantiden değiştirmicez derlerse nereye şikayet ederim???spiral buldum pRÇnın adını spiral değişebilrmi sadece yoksa takım mı??

Son düzenleme:

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oynak boğazdan bahsediyorsun sanırım egsoz manifoltunun çıkışına bağlı tel örgülerle kaplı adını tam bilmediğim parça herhalde ordan geliyor ancak muhafazayı takarken delinmez o yani ben hiç görmedim o parçanın delinip kırılmasını. ama garantiden değişirler her türlü haklısınız kullanıcı hatası olamaz o komple egsoz değişirler merak etmeyin...

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spiral dediğiniz parça tellerle örülü olan sanırım.o parça bozulduğunda egzosttan aşırı ses gelir.karter muhafazasını bir kontrol ettirin sürtme olabilir.sorun orada değilse arkaya doğru kontrole devam edin.

yanlız kontrolü liftte değilde kanalda yaptırın arka süspansiyonda sürtme varsa lifte kaldırınca belli olmayabilir.

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak kardeş senin araca arızacılık mantığı ile çözüm aramak resimin esasını görmeyi engeller!
Sıfır bir Opel! Daha alalı 15 gün oldu demişsiniz!
Allah kazadan esirgesin güle,güle sürün...
Eğer bu 15 içinde bir sürtme vurma olmadı ise, aracın egzost sorunun ayrıntısınıda size satan marka bulmak zorunda değil mi?
O halde bu meseleyi kafaya siz değil bırakın Opel taksın!
Bu platformda sorunu kesin bulursunuz fakat garantiniz var!
Opel o aracı komple değiştirmek zorunda kalsa bile bunu yapmazlarmı? Tabiki yaparlar...
Rahat ol kardeş,
Fakat hakkını da söke-söke al Opel den.
Web deki forumlarını doldur, ayrıca 800 lü hatlarını ara, problemi ve memnuniyetsizlik ihbarını bir an önce yap!