Sıfır Insignia Ruzgar sesi

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selamlar.
Arattim ama konuyu bulamadim varsa tekrar actimsa kusuruma bakmayin.
Bu ay basi sifir insignia aldim
100km hizi gectigimde sol kapidan ruzgar sesi geliyor, Aynalardanmi kapi fitillerindenmi anlayamiyorum. Baskasindada varmi ? yada neden yapar ?
Tesekkurler

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız garanti kapsamında. yetkili servise gidin D segmenti bir araç 100 km saatlik hızda rüzgar sesi almamalı.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler. Gidecegim ama simdi beni baslarindan savarlar, Servisleri az cok tahmin edebiliyoruz. Yok birseyi deyip gonderirler diye biraz bilgi edinmek adina actim konuyu. Tekrar tesekkurederim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede çirkef olmak gerekiyor yetkili servise giderken.bakın verdiğşniz o kadar parayı düşünün o paranın içinde garanti kapsamı ücretide var üstelik ciddi bir sorun rüzgar sesi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler. Gidecegim ama simdi beni baslarindan savarlar, Servisleri az cok tahmin edebiliyoruz. Yok birseyi deyip gonderirler diye biraz bilgi edinmek adina actim konuyu. Tekrar tesekkurederim

Sakın öyle bir kanıya varmayin hakkınızı koruyun yapacakları şey basit büyük ihtimalle kapı ayari yaparlar. Ama ne olursa olsun hakkınızı alın isteyin çünkü o kadar para verdiniz

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlarından savmak gibi bir hakları yok. bir çözüm bulmak zorundalar 15 günlük araçta böyle problem mi olur. gerekiyorsa opel türkiye ye olmadı almanya ya mail yolu ile şikayette bulunun.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese ayri ayri tesekkur ediyorum. Randevuyu aldim bakalim ne diyecekler. Buradan paylasirim.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
test aracı bir insignia ile deneyin bir de... aynı ses var mı diye?
Yoksa bakın bunda yok benimkinde var demek ki problem var dersiniz...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Insignia ve Astra J'de bu rüzgar sesi mevcut. Aracınızda sorun olduğunu düşünmüyorum.
24 saat Insignia testinde kullandığımda bu rüzgar sesini farkettim. Ama test aracının üzerindeki 19 inçlik ince yanaklı lastiğin yol sesi daha baskın olduğundan o beni daha çok rahatsız etmişti.

Yan aynaların açısı, tasarımı, konumu vs. buna sebep oluyor.
110-120 km gibi rüzgar sesini hafiften duymaya başlıyorsunuz.

Benim açımdan çok rahatsız edici bir durum değil. Kütüphane sessizliği bekleyenler için beklentiyi karşılamaz. Yeni Mondeo bu konuda başarılı.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman sorun yaşayan arkadaş sağ yolcu koltuğuna oturup başka bir şöförle sürüşe çıktığında bu sesi sağ taraftanda duymalı diye düşünüyorum zira tasarımsal ise..

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi