Sifir opel alacağim (yardim)

fira74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı kısmet olursa yarın alacağım! Biliyorsunuz ki kafamdaki tek soru işareti 1.3 dizel easytronic'in performansıydı, sağolsun bi arkadaş bu akşam arabasını verdi ve test etme imkanı buldum.

SONUÇ: PERFORMANS KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE TATMİN EDECEK SEVİYEDE!

Belki inanmayacaksınız ama spor moda aldığımda, dün sattığım Passat 1.6 FSI aracımdan bile çok daha seri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim!

Sadece canımı sıkan tek bir konu oldu, o da konfor paketi aldığım halde kabin içerisinde kapı iç döşeme ve ön göğüsteki çıtalar yok!!!!!!!!!!

resim_704992022.jpg

resim_460664745.jpg

BU KONU HAKKINDA GÖRÜŞÜ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR? Opel müşteri hizmetlerine sorduğumda tüm 2011 astra full donanımlı araçlar bile artık böyle geliyormuş dediler??
kardeşim sana şöyle söyliyim essentia modellerinin hiç birinde o dediğin iç krom çıtalar yok konfor paket olsun olmasın farketmiyo zaten bildiğim kadarıyla bu kasada 2014 yılına kadar essentia olarak üretilecekmiş.ya sakın beni yalnış anlamada (niyetim seni araçtan soğutmak değil)önceki yazıma ek olarak aracın vites geçişleri rahatsız edicek seviyede sarsıyo neyse dostum aracı almışsın sanırım ALLAH kaza beladan korusun güle güle bin..

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Hocam ilginize teşekkür ederim,

Vites geçişleri konusuna gelince ise; aracı bizzat test ettim ve yüksek hızlara spor modda çıkmayı da denedim. Vites geçişleri hususunda şanzımana olan acemiliğiniz sizde bu düşünceyi oluşturmuş olabilir, o açıdan araç almayı düşünen arkadaşlarımızda birçok kişinin ezbere söylediği birtakım söylemlerle yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek gerekir.

Vites geçişlerinde ayağınızı sonuna kadar basıp beklerseniz, elbette ki araç sizi sarsacaktır ancak easytronic şanzımanın çalışma mantığına uygun olarak ayağınızı ayarlarsanız vites geçişleri hiç sarsmadan gerçekleşmektedir..

Selamlar...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değiniz aracı bende inceledim bayide.almayı ciddi anlamda düşünüyorum ama manuel şanzumanını.hoşuma gitti araç.1.3 dizel motor 200 tork gayet başarılı bence.tork bildiğiniz üzere çekiş gücüyle alakalı hız olarak sanırım 180 Km maxsimum hız bence yeterli ki sürekli bu hızlarda kullanabileceğiniz bir yol varmı acaba?Sollamalarda gayet başarılı olacaktır bu tork gücüyle bence alın çünki ben alacam kısmet olursa...

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldım hocam. 22 Ekim'de sipariş ettik, bayram sonrası teslim edileceğini söylediler. 25 Ekim'de gelen mailde de aracın üretim bandından çıkmak üzere olduğu yazıyordu.

Açıkçası heyecanla aracıma ne zaman kavuşacağımı düşünüyorum çünkü yetkili satıcı net bir tarih belirtemeyeceklerini söylüyor. Bayram sonrası deniliyor ki bu da yaklaşık 22 Kasım gibi bir tarihe denk geliyor...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldım hocam. 22 ekim'de sipariş ettik, bayram sonrası teslim edileceğini söylediler. 25 ekim'de gelen mailde de aracın üretim bandından çıkmak üzere olduğu yazıyordu.

Açıkçası heyecanla aracıma ne zaman kavuşacağımı düşünüyorum çünkü yetkili satıcı net bir tarih belirtemeyeceklerini söylüyor. Bayram sonrası deniliyor ki bu da yaklaşık 22 kasım gibi bir tarihe denk geliyor...

hayirli olsun,kazasiz belasiz binin... Bende vectrami sattim,dediğin astra 1.3 cdti ile toyota corolla 1.4-d4 arasinda seçim yapmak zorunda kaldim,toyotayi seçtim...birazda toyotaya bineyim bakayim,deneyimlerimi paylaşirim...

hattarihanzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun. Bayramdan sonra bende aracımı bekliyorum. (astra classic manuel)
Benim sormak istediğim film yaptıracakmısın? herhangi bir araştırma yapıtnmı??

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, film düşünmüyorum. Sadece cam altlarına krom kaplama ve kartel muhafaza yaptıracağım. Yetkili bayiye söyledim zaten araç gelir gelmez bana sormadan takın diye..