sıfır opel astra classic 1.3 dizel

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar Şanlıurfaya tayinim cıktıgı için 2000 model opel corsamı sattım ve suan araba arayışı içindeyim. acıkcası 2. el temz bir araba bulamadım ve sıfır almaya karar verdim (tam olmasada) bayileri aradım ve 1.3 dizeline 37 bin lira istiyorlar. sizce ne yapayım yeni astranın fiyatı 45 bin civarı. bu fiyatta beni aşıyor. cvplarınızı bekliyorum 1.3 dizel comfort modeli fiyat 37000 şimdiden tesekkurlerr

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütçeniz elveriyorsa neden olmasın.. ancak 27-28 civarına 2007-2008 hatasız temiz bi araç bulmanız mümkün bence..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa bakmıstım 33.000 tL demıslerdı kredili almaya kalktım 39 a cıktı araba vaz qectım ve sızın yerınızde olsam 2.el alırım 27 ve 28'e c0k temizleri war sahibinden.com sıtesınden baktınızmı bılmıyorum ben ordan cok baktım cokta quzel ve temiz araclar vardı.

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız arkadaslar ama genelde o arabalar istanbul ankara gibi batı illerde. adam ilana yazmış kaza boya yok diye arıyorum değişen var, 2 parca boyalı falan. bide sürekli gitme imkanım da olmuyo. belkide bahane arıyorum ama karasız kaldım arkadaslar ne yapsam. sıfır alırsam zaten 7-8 yıl binerim

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız arkadaslar ama genelde o arabalar istanbul ankara gibi batı illerde. adam ilana yazmış kaza boya yok diye arıyorum değişen var, 2 parca boyalı falan. bide sürekli gitme imkanım da olmuyo. belkide bahane arıyorum ama karasız kaldım arkadaslar ne yapsam. sıfır alırsam zaten 7-8 yıl binerim
Siz bilirsiniz... Bütçem uygun diyorsanız alın bence...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süre binerim diyorsan 0 km al derim