Sigara zammına karşı Philip Morris kıyağı

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tütün sarmaya başladım arttık. Bitanede 10tl ye makina bide içi boş sigaralardan aldım kutusu 2 lirayada. Tütünüde izmirliler alsancaktaki kervan pasajını bilirler hertürlü export tütün alkol mamulü bulunur ordan resimdeki tütünler gibi satılan american tütünü var onlardan alıp sarıp sarıp içiorum.:D
2453.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış. Yok sağlığa zararlıymış, yok, mekruhmuş, yok dumansız hava sahasıymış, geçelim bunları arkadaşlar. Yarın birgün bunlar da unutulur. Ne oldu benzin zamları. Alıştık değil mi? Artık şunu anlamalıyız bu iktidarın (yeni ve eski yıllarda alınan borçlardan dolayı) ve bundan sonra gelecek bütün iktidarların gözü cebimizde olacak. Üretemeyen, hesabını bilmeyen devletler habire ondan bundan borç alır. O nedenle ileriye dönük yatırım planlarımızı erteleyelim, elimizdekiler sahip çıkalım yeter. Çevrenize bir bakın bir sürü satılık, kiralık emlak ilanı var, hemde eski fiyatlarından daha düşük, neden satılmıyor veya kiralanmıyor bunlar. Birçoğunuzun pazar yerinde açtığı satılık ilanları var, hergün güncelliyorsunuz ama satış yüzdesi çok düşük. Baştakiler her ne şartta olur ise olsun vatandaşa ucuza mal satılmasını istemezler, çünkü kendilerince vergi gelirleri düşer. Örnek mi işte kendileri. Vatandaşa 3,65 satılan benzin 0,84 krş.tan ihraç ediliyor. Sıkışınca açıklama hazır, neyniş efendim vatandaşın sağlığı önemliymiş, sigara zehirmiş. Yıllardır yediğimiz GDO'lu ürünler çok mu sağlığa faydalı, Ülker'de hissen vardı, Link denen içeceğin içindekilerini o zaman neden yasaklamadın da habire pazarda dağıtımını yaptın. Geçin artık bunları efendiler, herkes biliyor tütünün zararlarını, sen bana cebimdeki parayı almak için yeni bahanelerini söyle.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
09.01.2010 marlboro halen 5.5TL, Bu arada ben her zaman diyorum evet hakısınız devlet baya ÖTV bindirdi. Fakat sayın godomanlarımız bakın ÖTV karşı sigara fiyatlarını nasıl aşağıya çekti. Ne oldu sigara baketinden 1 tel değil artık 0.5TL kazanıyorlar. ÖTV için küfür ediyoruz fakat fiyatların bu kadar yüksek olması demekki sayın godomanlarımınızn sayesinde de oluyor biraz bunlara küfür etek iyi olacak diyorum

Zam gelicek demistim:D