Sigara

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün öğlen akciger kanserinden 49 yaşında bir abimiz vefat etti. lise yıllarından beri günde 2 paket sigara içermiş. birazdan cenazesine Şişli Cami ne gidicem. arkadaşlar hepbirlikte bırakalım şu illeti. bırakın full paketim var bahanelerini.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün öğlen akciger kanserinden 49 yaşında bir abimiz vefat etti. lise yıllarından beri günde 2 paket sigara içermiş. birazdan cenazesine Şişli Cami ne gidicem. arkadaşlar hepbirlikte bırakalım şu illeti. bırakın full paketim var bahanelerini.

Kesinlikle bırakın. Ömrünüzden ömür gidiyor. Bakın en açık örnek. Allah rahmet eylesin 49 yaşında gitmiş adam.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya değilmi işte... allah rahmet eylesin... genç yaşta bir de son zamanları ne kadar sıkıntılı geçti kim bilir. Benim iyi gidiyor, sakız çikolata şeker sürekli abur cubur devam ediyoruz bakalım. Boğaza da dikkat etmek lazım böyle giderse 20 kilo alırım rahat.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım 2. gun oldu bugun agzıma surmedım. ;) bırakılmayacak sey değılde ellerım agzım durmuyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun 5. gundu . ve bır adet sıgara yaktım. o kadar boşluktaydım ki ya kafayı yıyecektım. ya yemek yıyecektım onu da yenı yemıştım. yada sıgara ıcecektım. sıgara ıctım. pışmanım.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı tane yaktık. bıdaha ıcmedık nıye gıtsın emekler

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun 5. gundu . ve bır adet sıgara yaktım. o kadar boşluktaydım ki ya kafayı yıyecektım. ya yemek yıyecektım onu da yenı yemıştım. yada sıgara ıcecektım. sıgara ıctım. pışmanım.

Olsun olsun, arkası gelmezse birşey olmaz. Bakın 5 gündür içmedğinize göre demekki içmeden oluyormuş. Öyle durumlarda sakız çiğneyin veya kuruyemiş yiyin (çekirdek iyidir). Ben artık sigara aramamaya başladım, pek aklıma gelmiyor.