Sigorta Değişimi sonrası Araç çalışmaması

CenkBostan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var Aracım Astra H 1.3 cdti manuel 2006 model araç 82000 km de ve orijinal teyp değişimi sırasında ufak bir çızırtı sonrası teybe elektrik gelmemeye başladı fakat diğer herşey normal. Sonra teyp sigortasını kontrol etmek için sigorta denemesi yaptım yanlış bir sigortayı söküp takmış olmalıyım ki şuan araçta elektrik hiç yok kumanda marş hiçbirşey çalışmıyor sadece farlar yanıyor akü yeni sanırım araçta genel bir elektrik kesintisi oluştu kontağı çevirince ışıklar dahi yanmıyor bilgisi olan varsa yardımlarınız rica olunur

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var Aracım Astra H 1.3 cdti manuel 2006 model araç 82000 km de ve orijinal teyp değişimi sırasında ufak bir çızırtı sonrası teybe elektrik gelmemeye başladı fakat diğer herşey normal. Sonra teyp sigortasını kontrol etmek için sigorta denemesi yaptım yanlış bir sigortayı söküp takmış olmalıyım ki şuan araçta elektrik hiç yok kumanda marş hiçbirşey çalışmıyor sadece farlar yanıyor akü yeni sanırım araçta genel bir elektrik kesintisi oluştu kontağı çevirince ışıklar dahi yanmıyor bilgisi olan varsa yardımlarınız rica olunur
Elektronik kontrol ecusunun sigortası atmış olabilir orta ekran f filan yazıyormu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Motor bölmesinde sigorta kutusunda bir sigorta kitapçıkta bakin ismini tam unuttum o atmıştır şase uzun süre yaptıysa

CenkBostan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Elektronik kontrol ecusunun sigortası atmış olabilir orta ekran f filan yazıyormu
F yazmıyor orta ekran normal farlar yanıyor muhtemelen farlar ve gösterge ışıkları enerjiyi aküden alıyor ama diğer hiçbir fonksiyon çalışmıyor elektrik hiç yok
Motor bölmesinde sigorta kutusunda bir sigorta kitapçıkta bakin ismini tam unuttum o atmıştır şase uzun süre yaptıysa
maalesef kitapçık yok netten araştırıyorum bir yandan ama kesin şekilde kaç nolu sigorta olduğunu bulamadım halen
maalesef kitapçık yok bulamıyorum o sigortayı

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
21 22 26 30 nolu motor bölmesi sigortalarına bakarmisin

CenkBostan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
21 22 26 30 nolu motor bölmesi sigortalarına bakarmisin
Yerlerine sigorta takarak demedim ama fark yok aküyü söküp taksam birşey fark edermi acaba sanki korumaya almış gibi kendini

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yerlerine sigorta takarak demedim ama fark yok aküyü söküp taksam birşey fark edermi acaba sanki korumaya almış gibi kendini
Dene aküyü smcikar 15 dakika bekle korumaya almış ta olabilir