Sigorta ve Kasko İçin Hangi Firma

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba hepinize selamlar olsun.

Şimdi bu zorunlu trafik sigortası ve kasko konusunda sizden bilgi almak istiyorum.

1-) Hangi sigorta şirketini neden tavsiye edersiniz?
2-) Hangi sigorta şirketini neden tavsiye etmezsiniz?
3-) Fiyatlar değişiklik gösterse de sizler sigorta ve kasko için ayrı ayrı ne kadar ücret ödediniz? Kaskonuz neleri kapsıyor?
4-) Kasko için nelere dikkat etmeliyim?
5-) Trafik sigortası için nelere dikkat etmeliyim?

Not: Cüzdanın sağlam düdüklendiği konusunda hem fikiriz fakat bu para illaki ödenecek, 100 lira az ödeyip daha sonra sinir stres yaşamak yerine 200 300 fazla ödeyip sıkıntı yaşamak istemediğimi de çok rahat söyleyebilirim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Axa çok memnunum çünkü artı prim ödedim sigorta için adamlar köye kadar çekici yolladı sadece o kadar değil sonrasın da aradılar sıkıntı yaşadınız mı? Diye bu bile bana yetti şahsen altı yıldır aynı firmadayım.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta firmasinin markasini onemsemiyorum cunku kaskom var , ama kaskom olmasa sigortayi en iyi firmadan yaptirirdim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta firmasinin markasini onemsemiyorum cunku kaskom var , ama kaskom olmasa sigortayi en iyi firmadan yaptirirdim.

Kaskoyu sigorta firmaları da değil de inşaat firmaları mı yapıyor ?

Kasko da bir sigorta zaten :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskoyu sigorta firmaları da değil de inşaat firmaları mı yapıyor ?

Kasko da bir sigorta zaten :)
O anlamda demedim , mesela sigorta firmam en ucuzu oldugu icin mapfre mi ne . Ama kaskom axa veya ak arasinda gidip geliyor. Kasko yaptirmasam , sigortami axa veya ak dan yaptiriririm.

*sigorta=Zorunlu trafik sigortasi.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisan 27 si geliyor... zorunlu trafik sigortasını yenileyeceğim... korkuyorum yüksek çıkmasından... herkes mağdur... fiyatlar çok artmış... geçen sene 198 e yaptırmıştım... bu sene en az 300-400 çıkar diyor arkadaşlar... sordurmadım daha bakalım... :confused:

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisan 27 si geliyor... zorunlu trafik sigortasını yenileyeceğim... korkuyorum yüksek çıkmasından... herkes mağdur... fiyatlar çok artmış... geçen sene 198 e yaptırmıştım... bu sene en az 300-400 çıkar diyor arkadaşlar... sordurmadım daha bakalım... :confused:
Bilboard da bir reklam gördüm garanti bankasi 250 tl den başlayan ve teminat seceneklerini kendinizin ayarladigi Eureka sigorta reklamı vardı...bi incele derim belki uygun teklif alirsin..

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
190 larda biseydi gecen yil , sorunsuz bir yilin ardindan ve extra %10 indirim ile birlikte yanilmiyorsam yeniledigimde 300 kusur verdim.

Son düzenleme:

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c 2001 3 kapı bugün 1.249 tl trafik sigortası yaptırdım bu kadarda olmaz ya hakmı revamı
f57888695a4aedd92199f3448c0f5408.jpg

Note 4 cihazımdan gönderildi.

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuh artık , hükümet kanun çıkardık artık art ayacak diyordu bu ne rezalet her sene iki katını geçiyor böyle şey olur mu ?

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi.